Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

KawaNadMorzem,a może najpierw wybierz się do psychologa.Na Staszica niestety trzeba mieć skierowanie do psychologa,ale mogę podać ci namiar na fajna psycholożkę mgr Bielińską,która również przyjmuje na NFZ,więc bezpłatnie:mgr Bielińska,przyjmuje na Junoszy 49,tel.741-38-19.Tylko najpierw zadzwoń,bo nie pamietam w jakich dniach i godzinach.Psycholog nie będzie cię od razu karmić lekami,co w przypadku psychiatry jest bardzo prawdopodobne.Ale jeśli stwierdzi,że bez leków nie dasz sobie rady,to cię skieruje do psychiatry.

 

Na Staszica do psychiatry nie musisz mieć skierowania,po prostu idziesz do rejestracji i się zapisujesz.Najlepiej rano,chociaz jest chyba mozliwość zapisania na dalszy termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żyć mi się nie chce...Tzn chce mi się ale inaczej. Czuć że się żyje. Czuć że się jest sobą. Być pewnym siebie. Nie czuć się tak bardzo samotną, samotną wśród ludzi. Otworzyć na wszystko..

Zastanawiam się czy zacząć brać od nowa leki. Kiedy je brałam i tak nie czułam się lepiej, ale wtedy nie pracowałam nad sobą jeszcze, teraz po jakiejś tam lepszej czy gorszej psychoterapii, podczas ktorej dowiedziałam się na czym polegaja moje problemy, jest mi ciut lżej ale większość objawów depresji nie zniknęła, wiec może zacząć coś brać :(

KawaNadMorzem DZiękuje za mile przyjęcie, pozdrawiam Wszystkich, Poczytam sobie trochę postów by lepiej poznać forumowiczów i wogole dowiedziec sie czegoś może o mojej i innych przypadłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×