Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, nad tym akurat nie pomyślałam.. że nasilające się objawy są stanem, który prowadzi do wyleczenia.. ciekawe, ciekawe :)

 

Aria ,

Ladywind ma rację . W medycynie nazywa się to KRYZYSAMI OZDROWIEŃCZYMI.< Pogarsza się> w subiektywnym odczuciu ,ale tak naprawdę jest to przełom ,który prowadzi do pełnego zdrowia.Innymi słowy natręctwo myśli samobójczych przychodzących jak gdyby bez powodu,oznacza wychodzenie tych myśli ze środka jażni ,aby ulecieć na zewnątrz.

Najważniejsze to nie bronić się przed tymi myślami ,nie tamować ich ,nie zapijać(alkoholem ,tabletkami) ...niech przetoczą się po nas i ZNIKNĄ pier**lone na wieki.Amen

Pozdrawiam ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, szpitala się nie boję, ale nie chcę robić szumu z pogotowiem. Wolę jechać sam ze skierowaniem. Trzeba przeżyć jakoś tę noc, poniedziałek i wtorek do 17.00 - kupa czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten dzień jakoś przeżyłem. Byłem w Warszawie i udało mi się nie wskoczyć pod nadjeżdżający tramwaj. Wystarczyło odwrócić głowę i chwycić mocno za barierkę. Nie jest za dobrze, ale jutro może uda dopchać mi się do lekarza i postanowimy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niegdyś miałem marzenia o moim śmiertelnym wypadku przebywając w pociągu, metrze, samolocie rozglądałem się z nadzieją że jakiś arab wysadzi mnie w powietrze. Oczywiście chciałem żeby ktoś zabił mnie za mnie i nawet nie myślałem o tych którzy by umarli a nie chcieli. Ale od roku prawie nie mam takich myśli na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×