Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, no fakt :P Nawet mój hydraulik mnie już tak nie widzi, bo go nie widuję ;) Ogółem to myśli samobójcze są pewnego rodzaju stałym elementem mojego dnia, już nie traktuję ich jako coś niepokojącego, dopóki nie wypełniają całej mojej głowy. Przywykłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przezywam każdą Waszą próbę tak boleśnie,że sama pozbyłam się tych myśli,tych ciągów choć nie do końca rozumiem jak to się stało,ale wyleczyłam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge juz nie moge nie mam sily zyc nie mam sily sis do szpital zeby znow mnie trzymali za kratami boze co sie ze mna dzieje czy to sie kiedys skonczy? pomozcie

 

-- 20 mar 2012, 15:31 --

 

chce zasnac na zawsze nie moge zyc w takim cierpieniu

 

-- 20 mar 2012, 15:48 --

 

kiesys jeszcze jak studiowalem rozmawialismy o samobójstwach profesor wyjasnił kiedy człowiek sie zabija: 1. cierpi, 2, nie zna sposóbów likwidacji lub zmnijeszenia cierpienia, 3. nie ma nadziei. A co jesli człowiek ma wszystkie 3 sposoby a mimo wszystko chce zyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Twoje problemy się nie skończą, czy tego chcesz czy nie. Prawda jest taka, że dusza samobójcy może zostac uwięziona w próżni- odczuwa się wszystkie potrzeby fizyczne, a nie można ich zaspokoic- cierpienie. Zostaje się też z nierozwiązanym problemem, bo nie można poprostu nic zrobic. Samobójstwo ciągnie za sobą kolejne osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, Wszyscy tu na forum, zważają na twój los, i większość to obchodzi, nie waż się zabijać.

Nie rozkazuje, (może troche),nie oceniam, ale proszę ja, i nie tylko ja, nic sobie nie rób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×