Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zadzwoń natychmiast na pogotowie i powiedz co się dzieje.

:?:

Środki przeczyszczające na pewno mogą niejednemu wybić głupie pomysły z głowy, ale to akurat nie temat do żartów.

:?:

 

Ktoś mi to wyjaśni.

 

Dlaczego nexmatii odszedł :why::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, I sraka murowana?

Taka sraka ,-że się wtrącę- niejedno złe potrafi wywalił z chorej łepecyny. Panaceum na zły nastrój a nawet śmiertelną depresję. To trzeba z siebie wywalić...a reszta musi poczekać.Przez ten czas ,jest szansa ,że przejdzie.

Egon ,choć to nie pora na żarty ,trafiłeś niekonwencjonalnie w samo sedno samopomocy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinnam iść do odstrzału, bo zajmuję miejsce atrakcyjnym ludziom w puli genowej. Jeśli Sylwestra spędzę z taką mordą, to nie mam zamiaru doczekać Nowego Roku. Brzydka kobieta powinna sama wiedzieć, gdzie jej miejsce i zabić się, zanim zacznie sobie robić śmieszne nadzieje, że ktoś będzie chciał ją dotknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinnam iść do odstrzału, bo zajmuję miejsce atrakcyjnym ludziom w puli genowej. Jeśli Sylwestra spędzę z taką mordą, to nie mam zamiaru doczekać Nowego Roku. Brzydka kobieta powinna sama wiedzieć, gdzie jej miejsce i zabić się, zanim zacznie sobie robić śmieszne nadzieje, że ktoś będzie chciał ją dotknąć.

Co Ty pleciesz za głupoty :evil: Przecież widać na zdjęciach że jesteś atrakcyjną osobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna muzyka mnie denerwuje w większych ilościach :P poza tym black nie jest winny mojemu tragicznemu zestawowi genow. :roll: W ogole to jest śmieszne, bo moja mama jest piękna, a urodziła takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jak coś zacznę, to doprowadzam do końca.

 

-- 06 mar 2012, 08:58 --

 

Mam nadzieję, że mnie spalą i rozsypią, bo nie chcę straszyć ze zdjęcia z pomnika :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie planuję, plan mam już od dawna i po prostu z nim żyję, a czas goni ;) Gdybym miała rodzeństwo zrobiłabym to już dawno, szkoda mi mamy, zasługuje na dzieci, ktore będą jej pociechą, a nie na mnie. Chcę chociaż trochę spełnić swoją powinność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie planuję, plan mam już od dawna i po prostu z nim żyję, a czas goni ;) Gdybym miała rodzeństwo zrobiłabym to już dawno, szkoda mi mamy, zasługuje na dzieci, ktore będą jej pociechą, a nie na mnie. Chcę chociaż trochę spełnić swoją powinność ;)

 

Ale nie ogłaszaj tego pięć minut przed faktem na forum, robi się niepotrzebne zamieszanie, a tu wszyscy mamy swoje problemy, i jeszcze ktoś zejdzie na zawał, albo wylew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×