Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prezent dla dziewczyny.


shownomercy

Rekomendowane odpowiedzi

Bonżur wszystkim.

 

Otóż moja niedoszła druga połóweczka ma urodziny w maju. Oczywiście pamietając o tym chciałbym jej zrobić prezent. Wiadomo - jakaś rzecz materialna, kwiatki, wspólnie spędzony dzień, ale chciałbym coś jeszcze - poprosić użytkowników internetu, żeby zagrali, zaśpiewali coś i ew. dodali jakiś tekst od siebie, a ja bym te filmiki zmontował w jeden i wrzucił na YT w jej urodziny. Najlepiej by było jakby to byli użytkownicy z różnych krajów ze względu na różnorodność. Stąd też mam pytanie, czy znacie może jakieś zagraniczne fora, gdzie mógłbym znaleźć potencjalnych "artystów", którzy by mi pomogli?

 

Zależy mi na tym ze względu na to, że ona bardzo mi pomogła w tych moich chwilach, które zapewnie wielu z Was zna. Myślę, że to nienajgorszy pomysł, a zawsze ciekawiej niż same prezenty materialne.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś np. napisał jeden uniwersalny tekst z prośbą o pomoc, wybrał sobie jakieś tam kraje, tranlatorem google mielił ten tekst na języki danych narodowości, zobaczył jakie mają domeny internetowe i w wyszukiwarce wyszukiwał największe fora np. muzyczne z poszczególnych krajów.

A pomysł ciekawy, nie powiem 8) choć mi by się nie chciało, wolałbym kupić kwiatka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×