Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Spooky, ja mam w sumie tylko lęki...a stany depresyjne spowodowane sytuacją jaka jest przez lęki..nie mam za sobą jakiś dramatycznych wydarzeń, nie mam za sobą patologii w domu, choć może cudownie też nie było, ale no nie przesadzajmy..Ja jak tylko ruszę to zaraz prę pełną parą bo jestem uparta, zawzięta i mimo wszystko bardzo pozytywna, tylko te lęki. Jeśli mam terapię i muszę się przed kimś rozliczać z różnych rzeczy to to robię, taka już jestem, dlatego to działa...

 

-- 15 sty 2012, 17:42 --

 

Bellatrix, o..ale to kiedy zmieniłaś na zaoczne? Bo chyba we wrześniu byłaś na dziennych i gdzieś jeździłaś nie? Czy mi się już pomieszało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooky, nie ma sprawy. Tymczasem, żegnam bo dziś mam humor tylko do kłótni.

A to, że jestem młoda to nie znaczy, że nic nie rozumiem. Pamiętaj.

"Jak się we wsi chłop do miasta przeniósł to się z chłopa w mieście będzie śmiał a mieszczanin rodowity stanie z boku, popatrzy i nic nie powie z toleracji dla człowieka." - Mirabelkowy dziadek.

 

I tą kwintesencją zakończę dzisiejszą konwersację. Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, nie zrozumiałaś chyba..nie oczekuję prowadzenia za rączkę. Nie chcę żeby nikt robił coś za mnie i podkreślam na każdym kroku to że wszystko zależy ode mnie. Tylko niektórzy chyba tego akurat nie czytają. Nie wymuszam nic fochem. A terapii szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, nie usuwaj konta w przypływie emocji i uniesienia, bo głupio potem będzie wrócić. Nikt Ci tutaj źle nie życzy przecież. Skoro wszyscy podobnie reagują, to może znaczy, że taki wydźwięk mają Twoje posty, więc nie fochaj i na spokojnie się zastanów. I nie odchodź, bo będzie Cię brakowało :)

 

Za pół godziny wychodzę z pracy, małżonek obiecał ogarnąć obiad, wszystko fajnie, a ja mam mord w oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, może tak...

 

kornelia_lilia, dzięki :(

 

Bellatrix, eh..ja się bardzo przejmuję zawsze, a teraz mam wrażenie że każdy uważa że ja sobie siedże bo mi tak fajnie wygodnie i nic nie robię żeby było lepiej tylko wymagam żeby ktoś coś za mnie robił..a wcale tak nie jest i się staram jak mogę, no a że cóż dla mnei sukcesem jest na razie wstanie z łóżka czy pójście do sklepu to już inna sprawa..no ale i tak się przejęłam i chłopak powiedział, że mi blokuje stronę, bo tylko mi to pogarsza...ta...więc do zobazcenia kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×