Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, eeee, sylwester to już przegięcie. Chociaż w tego sylwestra się ucieszyłam, że jedna osoba zrezygnowała. Inne koleżanki uknuły spisek i chciały mnie chyba pogodzić z Kimś.. Na szczęście zmienił plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie prędko, dobrze by mi zrobiło gdybym mniej na forum siedziała :?

 

-- 14 sty 2012, 18:54 --

 

Bellatrix, oby się udało ;) choć wczoraj jak poszliśmy na spacer w śniegu w nocy do parku to potem od razu mi było lepiej i więcej chęci do działania było..dziś też mamy iść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, spoczko, też tak mam.. Głównie teraz kiedy już mam około 2 mies nieobecności w szkole, kosmiczne zaległości, egzamin w kwietniu i dyplomówkę z pianina. Pozdrawiam siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, dasz radę. Ja zrezygnowałam ze szkoły..niestety, ale też tak miałam, czasem ze wszystkich przedmiotów miałam być niekwalifikowana..a potem jakoś zawsze było, więc się nie martw :)

 

Bellatrix, no właśnie..mi to pomaga, jak działam wg jakiegoś planu..mam poczucie wtedy, że coś zrobiłam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę, której musiałam grzywkę poprawić po fryzjerce.

No to wf, w sweter grzebień i nożyczki i dzikim pędem do klasy, w której koleżanka lekcje miała.

Nauczycielka owa mnie lubi i mi ufa.

- prze pani, pani patrycje mi da na 5 minut

- a po co?

- no potrzebna

- nie pozwalam

- oj prze pani, zaraz oddam, no, potrzebna!

- bierz

 

i tak koleżankę wzięłam do łazienki, włosami oświniłyśmy całą a koleżanka na przerwie zaskoczyła wszystkich innym imagem niż godzinę wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×