Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Spooky, w czymkolwiek. Dla mnie to bardzo ważne, nie oczekuje, że ktoś zrobi coś za mnie, ale oczekuję tego , że będę widzieć że komuś zależy żeby mi było lepiej, że powie chociaż głupie "choć pójdziemy na spacer", ze swojej strony trochę optymizmu i zainteresowania a nie tylko tv i tv...Dla mnie to bardzo wiele znaczy bo wtedy się zbieram w sobie i walczę, jak widzę, że komuś na mnie zależy, że ktoś próbuje mi pomóc i nie chcę tego kogoś zawieść..a tak, jak każdy mato gdzieś..to ja też mam...no i dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby to raz..no ale ja przesadzam przeciez..i przeciez "ja tez moge do niego przyjsc" tylko po co? zeby ogladac tv? nie, dzieki.."to zaproponuj co mamy robic" nosz ku..bo wlasnie o to mi chodzi, zebym ja przychodzila i ja wszystko proponowala...

tak samo jest z tym ze jak placze to mowi ze bedzie lepiej, ze bedziemy sie starac, ze sie za mnie wezmie. nastepnego dnia rano wstaje i moge sobie nie wychodzic z lozka a on bedzie lezal i ogladal tv potem jak ja powiem ze aha, widze jak mnie motywujesz to przychodzi i mowi " to co moze wstaniesz?" . i w ogole o co mi chodzi przeciez sie spytal...szkoda tylko ze dopiero po tym jak mu raczylam przypomniec, no ale moze ja jakas dziwna jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, już sama nie wiem, kiedyś na pewno było inaczej, ale problem z tym, żeby wyszedł sam z inicjatywą apropo czegoś chyba był zawsze :roll: najgorsze jest to, że naprawdę się czuję jakby wszyscy mieli mnie w dupie..kogo ja mam poza nim i rodzicami? nikogo..czyli nawet o problemach z nim nie mam z kim pogadać, bo znajomych nie mam żadnych....po prostu świetnie, mam ochotę zdechnąć i tyle i tak nikomu nie zależy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×