Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Core

Użytkownik
 • Zawartość

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Core

  Blokady w psychoterapii

  Nie potrafię przeskoczyć nawalania w siebie, mechanizmów negacji i tzw jak to terapeuta nazywa "zbijak".
 2. Core

  [OŚWIĘCIM]

  Witam, ponawiam pytanie o dobrego psychiatrę z Oświęcimia i okolic, któremu zależy na pacjencie.
 3. Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział. Chciałem zapytać jak wygląda, przebiega pobyt w szpitalu psychiatrycznym (jakby ktoś był na oddziele psychosomatyki i psychiatrii)?
 4. Jak to nie? "Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, zwroty głowy, zaburzenia widzenia, może stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn, szczególnie w początkowym okresie leczenia." - Z ulotki leku.
 5. Hej byłem ostatnio u psychiatry i przepisał mi Seroxat. Pytanie do osób co brali ten lek, jak się po nim czuliście? Czy znacząco oddziaływał na waszą sprawność fizyczno-ruchową? Jestem maszynistą, dlatego lekarz zalecił branie 10 mg (połówka), ale i tak się boję zacząć zażywać tego leku.
 6. Core

  [Oświęcim]

  A przyjmuje też w Oświęcimiu?
 7. Core

  [Oświęcim]

  Witam, poszukuję dobrego - sprawdzonego psychiatry/psychoterapeuty z Oświęcimia. Potrzebuję pomocy. Proszę o podanie namiarów.
 8. Core

  [OŚWIĘCIM]

  Witam, poszukuję dobrego - sprawdzonego psychiatry/psychoterapeuty z Oświęcimia. Proszę o podanie namiarów.
 9. Dobra źle napisałem pytanie. Nie chodziło mi dokładnie o samo prawictwo co związek. Mam 24 lata prawie, żyję sam i nie szukam drugiej połówki. Jestem małomówny i rzadko wychodzę z domu a w pracy ludzie często mi się pytają czy mam kogoś, co robiłem, gdzie byłem w weekend. Staję się dla mnie to już męczące. Jak odpowiem "nie" to zaraz następuje lawina pytań jak to? dla czego? jak można tak żyć? masturbacja? chodzisz na dyskoteki? wychodzisz gdzieś? Dziwny jesteś i do tego drwiny i śmiechy. Jak odpowiem "tak" to też źle bo ludzie zaczynają się dopytywać i trzeba zmyślać a ja nie lubię i nie potrafię kłamać.
 10. Jak sobie radzić z zaczepkami, docinkami na w/w temat w pracy.
 11. Core

  Nie mam po co żyć.

  Nie do końca z tymi myślami pesymistycznymi, w dużej mierze obecnie nie produkuje ani myśli negatywnych ani pozytywnych. Inne wyjścia? chodzę na psychoterapię ale to też nic nie pomaga.
 12. Core

  Nie mam po co żyć.

  Mój mózg już jest od dawna wyłączony. Nie mogę myśleć, w pracy mój umysł jakby nie przetwarza, tracę koncentrację. Psychiatra nie pomaga, leki nie pomagają. Jak żyć dla siebie, skoro czuję wewnętrzną-emocjonalną pustkę. Czuję się jak tak "nic", wszystko jest mi obojętne. Jaki jest sens życia samemu?
 13. Jak w temacie. Męczę się strasznie na tym świecie. Jestem samotnikiem, nic mnie nie interesuje, nie mam marzeń ani celów. Wszystko jest dla mnie bez sensu. Nic nie umiem, nie mogę myśleć. Cały czas myślę o śmierci.
×