Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosnę chyba najbardziej ze wszystkich pór roku, tylko żeby była prawdziwa, a nie od razu lato po zimie :( lato jest straszne, pełno robactwa i nie można spać, bo za gorąco. Z tego co widzę, to jednak na forum dużo ciepłolubnych? A ty, Bellatrix? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, to dzwon do pracy i powiedz, ze jestes chora i bierzesz NZ, masz prawo do 3 w ciagu roku.

Dwa słowa: umowa zlecenie. I wszystko jasne. :?

 

-- 16 sty 2012, 22:20 --

 

Bellatrix, zawsze będziemy mieszkały z kimś... Jak nie rodzina, albo facet, to współlokatorzy... No chyba, że dostaniesz coś po kimś w spadku, na mnie nic takiego nie czeka... A jakoś powątpiewam, żeby kobieta w naszym kraju miała pensję wystarczającą na wynajem całego mieszkania i godziwe życie w nim...

Całe życie się tego bałem tzn. mieszkania u kogoś i tej monotonii: do pracy i z pracy, liczenia ile kasy zostało do następnej wypłaty i tak przez całe życie. Przerażające.

Ale chyba udało Ci się nie popaść w ten schemat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie się tego bałem tzn. mieszkania u kogoś i tej monotonii: do pracy i z pracy, liczenia ile kasy zostało do następnej wypłaty i tak przez całe życie. Przerażające.

Tak ,przerażajace, tez tego bałam sie najbardziej po zakończeniu nauki ; naszczęscie rzeczywistosć jest dlamnie łaskawa,nie jestem w tami schemacie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×