Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, nic nie jest nie aktualne. Po 1 domyślam się, że gówno wiesz na temat tego problemu więc siedź cicho, ponieważ pytanie nie było skierowane do Ciebie. Nie wiem co spanikowana Wiola napisała, natomiast powtarzam, nie nakładałem żadnej blokady. Rano wszystko działało, po czym sie rozłączyło i trwa to do teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, nie rób z siebie większego buraka niż już jesteś, nie będę siedzieć cicho, bo tak mi każesz :shock:

przypominam, że miałeś już bana i jesteś na warunkowym, więc nie fikaj. co Ty jesteś, użytkownik specjalnej troski? jest dobrze jak Tobie jest dobrze, jak Ci sie zwróci uwagę to sajgon. Jak się nie uspokoisz to skończy się w końcu Twoje lebrowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, nie rób z siebie większego wrzoda na dupie niż faktycznie nim jesteś. Twoje pseudo zgryźliwe posty, są raczej brzęczeniem natrętnej muchy. Co kolwiek nie napiszę musisz się wpieprzyć z jakimś głupim tekstem. Jest to naprawdę upierdliwe. Poprzednio wyleciałem w zasadzie przez ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że po każdej jeździe z tobą, dostaje co najmniej kilka różnych maili od różnych osób, w których piszą, że (ujmę to najdelikatniej) moderacja jest jebnięta. Myślę, że Shadow powinien się 2 razy zastanowić komu daje moda. To tak nawiasem...

 

Co do problemu o którym pisałem, prawdopodobnie dostęp zablokował provider, ale nie mam pojęcia z jakiego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dupie mam co piszą. szukasz problemu na forum a okazuje się, że ktoś inny Cię zablokował - przypadkiem nie to samo napisałam na poprzedniej stronie zanim się mnie - delikatnie mówiąc - dojebałeś? kiedy się nauczysz ogłady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że ludzie reagują na ciebie jak płachta na byka. Nie ma to wiele wspólnego z ogładą. Jeszcze gdybyś umiała być wredna :smile:

Ale nieważne.

 

Skoro problem na 1000% nie leży po mojej stronie, to w pierwszej kolejności chciałem sprawdzić forum. To takie nie logiczne? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że jak Ci zwróciłam uwagę, że wina nie leży po stronie forum to zacząłeś po mnie chamsko jechać.

bo ci chyba odpowiedź nie pasowała. wredna to ja dopiero mogę być, ale po co? szkoda słów na ciebie.

przypominam, że miałeś tu już bana i prosiłeś o powrót pod warunkiem poprawy. a nic się nie zmieniło.

ja się nie cackam i nie będę cackać,jak coś mi nie pasuje to nie psioczę na pw do koleżaneczek że ktoś jest wg mnie pojebany, tylko mówię wprost.

szkoda że inni tego nie potrafią, tylko szukają błędów u innych.

 

 

Wiola dzwoniła że nic provider nie zablokował tak btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, bana miałem między innymi przez twoje nędzne prowokacje i dyskusje z dupy wzięte bo ciągle coś ci nie pasowało. Może sprawia ci satysfakcję wyprowadzanie kogoś z równowagi, żeby później dowartosciować się, zielonym kolorem nicka? Gdyby nie to, raczej nikt by na ciebie nie zwrócił uwagi. Kończę tą nudną przepychankę. Nie jesteś osobą wartą poświęcania czasu, nawet na kłótnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dlaczego nie ma możliwości edytowania swoich postów? Na innych forach jest opcja "zmień" albo "edytuj", bardzo przydatna.

Przykładowo w jednym poście chciałem wstawić video używając opcji "videoyoutube", ale trochę pomieszałem i zrobiłem spory bałagan w nim zanim się nauczyłem je prawidłowo wstawić :oops: i nie mam możliwości pousuwania zbędnego bajzlu. :bezradny:

 

EDIT: tutaj widzę, że jest ta opcja :smile: to dlaczego w wątku "zabawy" takiej nie ma? :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu77, Napisz proszę do administratora. Uzasadnij swoją decyzję, wybór.

Nie praktykujemy na forum usuwania postów, wątków, jednak czasem przychylamy się do prośby użytkowników.

Dzieje się tak z uwagi na fakt, że później wiele wątków traci sens.

Można zapytać co się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×