Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy życie się kończy na śmierci, czy może wschodnie filozofie mówią prawdę i można zacząć wszystko od nowa jeszcze raz.

Aco to za róznica jak i tak nic n ie pamietasz, z tego punktu wiedzenia niepamieci wychodzi na to samo konczy sie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw złożyć linkę na trzy tworząc dwie pętle - dolną i górną.

Linkę między pętlami należy zacząć okręcać dokoła w kierunku górnej pętli, dość ściśle końcówkę przekładając przez górne koluszko.

Na koniec zaciąga się węzeł wyciągając dolną pętlę.

prosze nie używać tego węzła do zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, zdychać jeszcze kilkadziesiąt lat to bardziej humanitarne?

racja,czasem etyczniej jest odejść,dobija się przecież okaleczone konie

 

ale Michuj co Ci strzeliło do tego mądrego łepka?

 

superpit99tia..i tak nic nie rozumiem.Zapiszę sobie i nauczę się już w praktyce jak kupię linę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99, nie mniej niż trucie,a może będzie pierwszy raz i powtórka nie będzie potrzebna,a zresztą chcę się tylko nauczyć nowego wiązania sznura przecież ;) czas na eksperymenty i doświadczenia przyjdzie w odpowiednim czasie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Laima:

ona ma racje, psychiatra mi kiedys powiedzial "...latwiej jest panowac nad pacjentem dajac mu dawke trucizny rownoczesnie zadajac od pacjenta obietnicy ze zanim ja uzyje skontaktuje sie z nim jak z kims kto szuka mozliwosci i jest niekontrolowany!

nie wiem czy sie dosc jasno wyrazilem ale moj polski jest jaki jest;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99, respekt dla moda, wiola nas utawi w rzedzie i będzie kazała pompki robic, albo kopać dołek dwa na dwa bez dna albo latryne myc szczoteczka do zebow, bieganie z plecakiem pełym piasku odpada , ale mysle ,z echłopcy by sobie tak pobiegali w rytm gwizdka.

wiola173, nie denrwuj sie tak druchno druzynowa , tylko Twój spokój moze nas uratować. ;););););) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Laima:

ona ma racje, psychiatra mi kiedys powiedzial "...latwiej jest panowac nad pacjentem dajac mu dawke trucizny rownoczesnie zadajac od pacjenta obietnicy ze zanim ja uzyje skontaktuje sie z nim jak z kims kto szuka mozliwosci i jest niekontrolowany!

nie wiem czy sie dosc jasno wyrazilem ale moj polski jest jaki jest;(

tak,jasno i zrozumiale się wyraziłeś

tak pewnie jest,znam to z autopsji,choć ostatnio od tego odchodzę bo jeśli piszę mam ochotę zrobić sobie to czy tamto to czuję się w zobowiązana nie puszczać słów na wiatr

 

-- 28 lis 2011, 00:05 --

 

Monika1974, dobry wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×