Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, Napiszę ci jak ja traktuję to forum.

 

Mam prawo :

1. Uzurpuję sobie prawo do swobodnych wypowiedzi i wyrażania mojego zdania bez względu na opinię innych

2. Mam prawo oceniać innych a inni mają prawo oceniać mnie

3. Mam prawo bronić swojego zdania i honoru czasami nie przebierając w środkach.

4. Z uwagi na charakter forum liczę, że pewne zachowania są traktowane ze zrozumieniem tu zarządzających a wszelki ich działania podparte są odpowiednimi argumentami.

 

Nie mam prawa :

1. Obrażać innych użytkowników publicznie.

2. Szerzyć treści niezgodne z polskim prawem i regulaminem forum.

 

Jeśli jest inaczej to poproszę o usunięcie mojego konta gdyż chyba źle trafiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapsch gdyby Tusk tak powiedział,to był bym pierwszym który by mu przyklasnął...Ale bynajmniej nie jestem wyborcą platformy,po prostu nie lubie jak ludzie marudzą i obrażają się o wszystko.A po drugie ktokolwiek by teraz nie rządził i tak będzie żle...bo i tendencje finansowe na świecie jak wszyscy wiemy są teraz fatalne,każde państwo w mniejszy czy większy sposób zadłużone...Aż strach pomyśleć jak ten świat będzie funkcjonował za 5-10 lat...jak ludzie będą żyć?.....A po 3 to dla mnie w tym kraju nie ma odpowiedniej partii dla mnie,na którą mogłbym zagłosować....eee no ale dosyć tego politycznego offa :mrgreen:

Czyli ten....no każdy z nas jest człowiekiem i ma prawo do błędów

A przypuszczam, że codziennie narzekasz na rząd i wyzywasz ich od debili i złodziei.

Uhh na szczęście nie marudzę jak większość Polaków.Ale też ich rozumiem,bo jestem w podobnej sytuacji :cry:

Kapsch no ale można,wiesz ee udowadniać swoją rację w inny sposób,bez obrażania.I przyznaje to,chociaż jestem chamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest kontynuacją zdarzenia w tym temacie pytanie-do-admina-t2116-2240.html

Problemy z częstymi ostrzeżeniami oraz banami są coraz częstsze na tym forum. Myślę, że będzie to dobre miejsce do dyskusji na ten temat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wredny tez i inteligentny:),w ogóle dziękuje Michuj,że mi przypomniałeś o tym.To naprawdę miłe z Twojej strony ;) .

Back to temat...

Myslę,że najlepiej będzie po prostu jak Amon wyjaśni wszystkim swoją decyzję dlaczego ją podjął i czy napisał backowi powód bana w PW.I sprawa będzie czysta i wyjaśniona dla wszystkich stron...Nic złego nie mam do Ciebie Amon,czy do kogokolwiek z modów,po prostu niech te kłótnie się skończą w jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Linka szpanuje bo Prozac zadzialal...hmm co mamy powiedziec MY na ktorych antydepresanty nie dzialaja ? :roll:

:lol: Ty sobie kpisz? Bo jeśli nie znasz mojej sytuacji to proszę nie komentuj jej z łaski swojej ....... a co to ? Zawiść? Złość? Że ktoś czuje się lepiej ? :roll:

Najlepszy wrzut - czujesz się dobrze to się nie odzywaj, bo inni mają gorzej ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie - cel jest taki aby nie zaśmiecać innego tematu i dać możliwość wypowiedzieć się właśnie TU gdy ktoś się nie zgadza z ostrzeżeniem lub banem lub też skomentowania przez innych użytkowników decyzji podejmowanych przez "zielonych" tak jak w przypadku im_back. Myślę, że wyraziłem się jasno :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki :P

 

może byście wyznaczyli wśród stałych bywalców na czacie kogoś kto będzie tylko ircowym modem :mrgreen: bo nikt z moderatorów tam nie wchodzi i jak się coś dzieje, ktoś kogoś obraża albo robi syf to nie da się pogadać..a ostatnio sporo nowych osób zagląda.

ja bym proponowała godlessa, gawdzika lub tetę :mrgreen: ostatnio to nawet i shadow_no zniknął z obecności na czacie, tylko biedna shigella została :mrgreen:

a niestety wrócili moi dwaj ulubieńcy... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo jestem za tym co Domi napisała:

1.Ircowy moderator

2."Wyżyj się"- temat w którym można przeklinać itp itp itp i pisać wulgarne słowa...ale nie w stosunku do użytkowników ani moderatorów oczywiście,oh po prostu taki temat gdzie można...że tak powiem się wyładować...ale nie wiem czy Domi zgadzasz się z moją wersją tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka Po luz ;) ,przeczytałem wcześniej,po prostu chodziło mi o to,że kurcze pasował mi tytuł tematu "Wyżyj się";).Dlatego Twój pomysł wraz z nazwą zaproponowaną przez Domi bardzo mi pasuje .No po prostu Domi już napisała wyżej,mam takie chaotyczne myśli i chaotycznie je opisuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej ono należy się pewnemu panu który ma nick na M...,następnym razem nie dam się sprowokować...bo wcale nie byłem prowodyrem zachowania tego na M.

A poza tym jak widzisz Linko,moje ostatnie wypowiedzi nie dotyczyły kłótni na forum,akurat w tym przypadku nie musze się ogarniać,po prostu reaguje jak ktoś mnie atakuje więc nie wiem po co taka odpowiedż od razu.Mam nadzieję,że nie odbierzesz tego żle.

N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×