Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkanie z dziewczyną...


C(c)złowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Niedawno poznałem fajną dziewczynę. To będzie teraz nasze 4 spotkanie. Chciałem jej coś kupić... tylko co? Co myślicie o pluszowym misiaku lub kotku? Wiem że w smyku mają fajne. Albo może jakiś drobiazd do noszenia na nadgarstek typu branoletka... Do tej pory zawsze dawałem pluszaki, ale teraz troche w to zwątpiłem. A kwiaty? Myśle że to takie zbyt proste... Hm... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie - kwiaty.

pierdółki typu maskotki, bransoletki itd. moim zdaniem daje się, kiedy jest się już w związku.

a na randki -kwiaty.

 

zresztą, nie wiesz chyba do końca co ona lubi, co jest w jej guście... tak żeby prezent był trafiony. kwiaty są bardziej neutralne imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, a po ile macie lat, bo jak np 28 to pluszak raczej jest marnym rozwiązaniem ;)

Płyta z muzyką, fajna książka, jakaś bransoletka - fajne, niezobowiązujące pomysły...tylko nie za drogie, bo może poczuć się głupio ;)

 

-- Cz maja 05, 2011 11:55 am --

 

Choć tak sobie myślę.....że paradoksy, ma rację. Zamiast coś kupować zabierz do kina, do teatru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, kwiaty. Ale nie jedną marną, krótką różę tylko bukiet. :mrgreen: Biżuteria czy pluszak na czwartym spotkaniu to zbyt śmiały prezent i raczej nie trafiony. Chyba że jakieś ładne kolczyki? Np. kwiatki malowane na szkle albo coś z artystycznej biżuterii. Tylko nie srebro ani złoto, bo to już drogie prezenty i na dłuższą znajomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Pań powyżej. A mnie nie słuchaj, bo ja mam dla Ciebie cierpką uwagę - bo kiego grzyba zakładać specjalnie tematy "co kupić dziewczynie?" :mrgreen: po co w ogóle o to pytać obcych ludzi? Ja rozumiem że można mieć różne problemy, dylematy, ale to... :mrgreen:

 

jak takie coś widzę to mi się przypominają kolesie co pytają, ile razy na dzień dzwonić do dziewczyny, o której godzinie, i co jej mówić, co dla mnie jest takie... gówniarskie i lamerskie.

 

nie zrozum mnie źle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, kwiaty. Ale nie jedną marną, krótką różę tylko bukiet. :mrgreen:
Bukiet kwiatów na czwarte spotkanie? Eee, nie... Co innego jakby była okazja, np. urodziny... Dziewczyna może się poczuć niezręcznie. Myślę, że jeżeli w ogóle kupować jakiś prezent, to chyba jakąś różyczkę...

C©złowiek, bez obrazy, ale na kupowanie pluszaków to chyba jesteś już troszkę za stary. ;) Ale może to ja się nie znam. :smile:

Małe sprostowanie: nie chodziło mi o ogromny bukiet, tylko raczej o bukiecik. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiaty są przereklamowane.

Tylko czekoladki (najlepiej takie domowej roboty) Bo jak powie, że się odchudza, to możesz potem sam zjeść :lol: Ale serio, jak nie wiesz nic o niej to czekoladki są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesu dziś na sam widok tego tematu zacząłem się stresować..brr;/

 

-- Śr maja 11, 2011 6:20 pm --

 

Czemu nie może być tak,że to dziewczyna ma coś kupić facetowi,i sama się z nim spotkać....i sama w ogóle proponować spotkanie?....W końcu mamy równouprawnienie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×