Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkanie z dziewczyną...


C(c)złowiek

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie - kwiaty.

pierdółki typu maskotki, bransoletki itd. moim zdaniem daje się, kiedy jest się już w związku.

a na randki -kwiaty.

 

zresztą, nie wiesz chyba do końca co ona lubi, co jest w jej guście... tak żeby prezent był trafiony. kwiaty są bardziej neutralne imho.

 

Moim zdaniem paradoksy ma racje pluszaki, bransoletki to jak sie jest w zwiazku a kwiaty sa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym dostała maskotkę na którejkolwiek randce w którymkolwiek wieku to bym była zażenowana na maksa, nie wnikam czy ktoś lubi takie prezenty, ale szczerze to wątpię...

Bransoletki itp fajna sprawa ale nie na czwartym czy piątym spotkaniu, bardziej na jakieś urodziny, rocznice itp

Kwiaty uniwersalne i najlepsze, tylko nie róże, bo moim zdaniem przereklamowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufffff spokojnie;/Oddychej;/.....właśnie sobie wyobraziłem spotkanie z osobą płci żeńskiej sam na sam,w jednym pokoju...Czujecie?W JEDNYM POKOJU!;/aaaaaa już się boje na samą myśl;/Moja fobia przed ludżmi wzrasta chyba;/

ja mógłbym być nawet sam z trzydziestoma laseczkami w jednym pokoju i bym się nie speszył. problem w tym żeby znaleźć chociaż jedną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już nie jest wcale straszne, pewnie by się tak rozgadały i rozchichotały, że nie zauważałyby Twojej obecności. Choć dla niektórych to jest właśnie jeszcze gorsze...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×