Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pi......wszystkie się rzuciły jakby wysprzedaż była ^^ bo Rid wrócił huhu, mentor ...a swoją drogą masz na minusie już za to z PiSem, a tak w ogóle to welcome i pozdro. :mrgreen:

chyba ktoś tu zazdrości, że przy jego "come-backu" nie było tak gorącego przywitania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wy się przyzwyczaicie, że to forum ludzi z zaburzeniami...... nie przywiązywac się ot co ;)

Poza tym...wróci....(jak to powiedział chomikojebca ) zawsze wracają :smile:

 

Ja pi......wszystkie się rzuciły jakby wysprzedaż była ^^ bo Rid wrócił huhu, mentor ...a swoją drogą masz na minusie już za to z PiSem, a tak w ogóle to welcome i pozdro. :mrgreen:

chyba ktoś tu zazdrości, że przy jego "come-backu" nie było tak gorącego przywitania :mrgreen:

Muahahaha no nie 8)

Jednych się wita z radością a żegna ze ze smutkiem a innych żegna z radością ..... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś stworzy temat - Pożegnania + krótkie wyjaśnienie dlaczego, może jeśli będzie temat to choćby z grzeczności ludzie się będą żegnać, nie wiem, czy to głupi pomysł, ale wypadałoby chociaż powiedzieć cześć wszystkim, odchodzę i nie wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by była opcja:

odchodzę i wrócę

, albo

odchodzę i już nigdy, przenigdy nie wrócę

, albo

sam nie wiem, czy wrócę, czy nie wrócę, a tak w ogóle to co was to obchodzi  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem związany emocjonalnie z tym forum. To jest jedyne forum na jakim Jestem zarejestrowany i nie mam zamiaru odchodzić.

Tu są ludzie, którzy potrafią pomóc, doradzic, pocieszyc, .. i ogolnie mozna poruszyć bardzo wiele tematów. Wielu osobom zawdzieciam tu bardzo duzo :P .. Jesteście lepsi od lekarzy. Dziękuję. To było słowo ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×