Skocz do zawartości
Nerwica.com

Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

skoro to off-top to mogę swobodnie powiedzieć, że niektórzy tak zajebiście psują atmosferę na forum, że trzeba być w dobrej formie psychicznej aby tu wchodzić.

zastanówcie się trochę nad tym, co wnosicie od siebie na forum?

czy piszecie coś o sobie, o swoich problemach, szukacie tu ludzi podobnym Wam i chcecie znaleźć jakieś wsparcie w podobnych problemach i dolegliwościach, czy wchodzicie tylko po to, żeby się kłócić, ciągle przedstawiać kontropinie i kontragrumenty i czepiać się innych.

zastanówcie się każdy z osobna - jesteście taką osobą jak opisałam powyżej?

tak? to bardzo smutne musi być.

 

czy jest tu ktoś myślący kto odpowie na moje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na prawdę te całe ostrzeżenia to wynik złośliwości i braku argumentów, kolejny raz sie o tym przekonuję,

Osty mają tylko osoby mające inne zdanie niż większość.

 

To ma być forum psychologiczne dające wsparcie i poszanowanie praw innych ludzi, a jest tylko zawiść i złośliwość, najbardziej ze strony paradoksy

 

Boże widzisz i nie grzmisz! :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo robicie tu SYF i staracie się nas wkurwić, cała administracja to widzi.

Nie tylko administracja ale również inni użytkownicy forum.

Harpagan- no comment.Brak mi słów.Widzę,że do Was(do Ciebie,Mo,Noomisa) nic nie trafia...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, chyba Ci się coś pomieszało. co innego mieć inne zdanie na jakiś temat, a co innego mieć swoje i przedstawiać je w tak rażący sposób prowokując afery. I to wy robicie tym syf, tak że ludzie którzy chcą tu szukać pomocy trafiają właśnie na takie posty. Jak Ci tu tak źle, nikt Cię na siłę nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze to lekka przesada, przeciez ludzie szukajacy pomocy maja od tego rozne dzialy na tym forum, jak zaburzenia, dda itd, kto szuka pomocy w dziale off-topic? sama nazwa wskazuje nic zwiazanego z nerwica, i jak juz chcemy porozmawiac, to kazdy post jest pouczany odrazu przez 3 moderatorow, wiecej tu zielonego koloru niz czarnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, jak pokazuje przeszłość w momencie gdy jedna osoba to powie są to jej wymysły, i nie jest w stanie was uspokoić, jakbyście reagowali na ostrzeżenia i proawdzili kulturalną dyskusję nie prowokowali i nie rzucali złośliwych tekstów to byłoby ok. Jedna biedna osoba widać nie jest w stanie poradzić sobie z tym syfem. Bo nerwy puszczają człowiekowi. I gdybyśmy naprawdę chcieli powiedzieć to co myślimy, to dopiero byście zobczyli co to znaczy uwziąć się na kogoś, ale nie staramy się być obiektywni , co nie znaczy że nie można wam już zwrócić uwagi a wy będziecie sobie robić co chcecie. no pewnie, tak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, dla mnie rażące jest to że regulamin się tyczy tylko osób których nie lubicie, a osoby które się z wami kolegują ostów nie otrzymują.

Kris wypowiadał się dobrze, podobnie jak Maślanka i oboje robili offtop, ale tylko kris został za to ukarany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo robicie tu SYF i staracie się nas wkurwić, cała administracja to widzi.

Nie tylko administracja ale również inni użytkownicy forum.

Harpagan- no comment.Brak mi słów.Widzę,że do Was(do Ciebie,Mo,Noomisa) nic nie trafia...

 

człowieku Tobie Ciągle brak słów. Prawie nigdy sie nie wypowiadasz za siebie i swoich poglądów tylko przytakujesz innym np lince. Weź sie kiedyś normalnie wypowiedz, a nie teksty typu " dokładnie tak" " sam bym lepiej tego nie ujął", "absolutnie się zgadzam", he?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba to w jakich tematach pisze to tylko i wylacznie moja sprawa, nie wpieprzam sie w jakies tematy o nerwicy lekowej z offtopem bo uwazam ze to naprawde nie na miejscu, bo ludzie powaznie szukaja pomocy i to szanuje, ale dzial off top to off top, wiec nie wiem skad taka interwencja, i czemu za wszelka cene chcecie mi cos udowodnic, nigdy sam nie zaczynam ale oczywiscie to ja jestem ten zly :) nikt nie mowi ze mamy sie lubiec (bo to nigdy nie nastapi) ale chociaz nie prowokujcie, bo to tylko zle swiadczy o Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×