Skocz do zawartości
Nerwica.com

Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

kogo obraził? wyraził dobitnie swoje zdanie. że słowa nie te? mało tu postów o nieprzyzwoitym slownictwie? też zalatuje mi tu cenzurą. Równiez nie jest dla mnie mile i smaczne obnoszenie się z orientacja bi, homo, trans itp. Nie popieram zadnego szykanowania takich osób, bo one w społeczeństwie są i będą, ale po co od razu robić z tego jakies wielkie halo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, nie wydaje mi się. ja bym też dała osta. swoją drogą widzę tu małą prowokację. użytkownik, który się prawie w ogóle nie wypowiada na forum, nagle wielce ma potrzebę wyrażenia swojej opinii akurat w temacie, gdzie prosiliśmy o zaprzestanie przepychanek i wzajemnego obrażania...

 

[Dodane po edycji:]

 

coś mi się wydaje, że Amon miał rację.

nie potraficie kulturalnie rozmawiać.

nie potraficie rzeczowo dyskutować, tylko musicie jeździć po sobie, obrażać się wzajemnie. kręci Was to?

żenada.

 

[Dodane po edycji:]

 

zaznaczam: jak tak będzie się dalej toczyć dyskusja, poczęstuję Was ostami.

 

ja tylko przypominam, że ostrzeżenie było. i tyczy się ono wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest jasny. Z założenia homo i bi mieli się łączyć i przyznać do swojej orientacji. A rzucanie obelg i okazywanie otwartej nietolerancji w tym temacie jest co najmniej nie w porządku. Nikt nikogo niezainteresowanego w tym temacie nie zmusza do pisania. I dość nietolerancyjnych postów bo polecą ostrzeżenia.

Zgodnie z tym co napisał admin specjal otrzymuje nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zgadzam sie z moderatorami i administratorem (po glebszych przemysleniach), tutaj powinni sie łączyć homoseksualiści oraz biseksualiści, nie ma co prowokowac ani sie klocic...

ale mam pytanie, czy homofobii moga zalozyc swoj oddzielny temat? z tego co wiem to homofobia to zaburzenie, lęk przed homoseksualistami, a to jest forum dla nerwicowcow... musimy chyba walczyc ze swoimi lękami.. zanim zaloze taki temat prosze Administratora o pozwolenie, bo juz mam jedno ostrzezenie, wiec po co sie narazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jakiś żart....

Po co nam na forum temat o uprzedzeniach i pełen nienawiści? Homofobia nie jest rozpoznaniem psychiatrycznym, jest postawą, jak napisal wyżej milano3,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche to dziwne Paradoksy bo na terapii, psychoterapeutka , okreslila to zjawisko jako lęk przed homoseksualizmem, ze boimy sie tego zjawiska dlatego reagujemy agresywnie, wiec to nie jest fobia? chcialbym porozmawiac na ten temat z innymi ludzmi z tego forum, ale nie w tym temacie, bo nie chce go zasmiecac i robic off topicow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, fobia polega nie tylko na tym,że się czegoś boisz, ale i na tym, że Ci z tym ŹLE. a po tym co czytałam nie wygląda mi wcale a wcale na to, że źle Wam ze swoją postawą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, sorry, ale jaja sobie robisz według mnie. chcesz po prostu mieszać i robić syf i prowokować do kłótni. tylko dlatego chciałbyś założyć ten temat. jakoś nigdy wcześniej nie żaliłeś się nigdzie nie forum, że masz taki wielki problem ze swoją homofobią. wręcz mam wrażenie, że Ci z nią całkiem dobrze. więc proszę Cię...., nie rób z nas idiotów, bo tego typu zabiegi potrafię przejrzeć w przeciągu sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbujemy porozmawiać o czymś miłym i kulturalnie? Bo pewnie inaczej ten temat w końcu odejdzie do kosza... A szkoda by było.

Chociaż całe życie będę się zastanawiać, dlaczego wiele osób chce mnie na terapie wysyłać z powodu zdolności do miłości (ja tak widzę własną orientację), to nie chcę się teraz zbytnio dołować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żalilem sie nigdy na forum bo na forum w sumie malo pisze:) co nie zmienia faktu ze mam z tym problem, bardzo boje sie homoseksualizmu i to moze potwierdzic moja psychoterapeutka, paradoksy pewnie ja zna bo byla na tej samej terapii (pani ola) wiec co w tym zlego? dlaczego szukacie ciagle we mnie jakis podtextow? nie chce wcale prowokowac, ale zainteresowal mnie ten temat dlatego napisalem, a ze brzmi on LACZMY SIE , wiec kurde chce zalozyc swoj, aby tutaj nie smiecic, zero w was tolerancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, dokładnie to samo chciałam napisać. nagle noomis zakłada konto i jakoś nie odnoszę wrażenia, że po to by szukać wsparcia w swoich problemach tylko żeby robić burdel. opanujcie się ludzie, postawiliście sobie za punkt honoru zniszczyć atmosferę na forum? bardzo dobrze wam wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, :mrgreen: oczywiście, że mogą tak samo jak pedofile i rasiści - pod warunkiem, że NIE BĘDĄ W NIM OBRAŻAĆ ŻADNEGO Z UŻYTKOWNIKÓW ORAZ ŻADNEJ GRUPY SPOŁECZNEJ, easy.

No i radzę najpierw poczytać o czymś o czym chce się pisać homofobia to nie strach przed homoseksualistami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domi czy Ty w ogole czytasz co ja pisze??? Sorry ale nei zycze sobie abys w taki sposob odnosila sie do mnie, nikogo nie chce prowokowac a konto zalozylem juz dawno, ale poporstu nie pisalem postow bo nie mialem takiej potrzeby, czy to takie trudne? przeczytaj kilka postow moich ostatnich a moze zrozumiesz i nie robcie off topow, ja tylko czekam na odpowiedz, a sami zasmiecacie ten temat, bezpodstawnym pouczaniem mnie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×