Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ

 

ja dzisiaj łyknęłam 2 tableteczkę - dziwnie się czuje z myślą że sama nie dałam rady i musiałam sięgać po leki

też tak macie ??

ja jestem na początku leczenia i mam marudny nastrój :( bo po pierwszej tabletce pojawiła się bezsenność i tak się męczyłam do 4:40 może już 5 nawet była ;/ no ale w dzień lepiej było - wyszłam sobie na chwile (ostatnio nie wychodziłam z domu)

 

[Dodane po edycji:]

 

to mnie uspokoiłaś :) mam nadzieję, że po nich będzie mi lepiej :) jutro mam zacząć od 10mg co drugi dzień.... jakoś od zawsze nie lubiłam leków;/

 

mam to samo - ogólnie przeciwna jestem tej chemii która łykamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

banocik, dziwnie to ja się czuję od kiedy leków nie biorę :mrgreen:

 

ale dobrze wszystko ?? dajesz rade ??

a jak długo brałaś ??

no i czy poddałaś się jakiejś psychoterapii ??

ja bym chciała aby jak najszybciej zakończyć przygodę z lekami - tak jak pisałam dzisiaj dopiero 2 tabletka - ale ja marzyłam aby wyjść z tego bagna bez tabletek :( no i sie nie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze byłam przeciwniczką leków, stąd pewnie kiedy poczułam sie lepiej to je odstawiałam.

Jednak bez nich byłoby ciężko.

 

a teraz bez leków dajesz rade - super Ci - też bym tak chciała

no a długo brałaś ??

 

szkoda ze nie ma tu (raczej) ludzi którzy maja już to całkowicie za sobą mogliby być inspiracja dla nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze byłam przeciwniczką leków, stąd pewnie kiedy poczułam sie lepiej to je odstawiałam.

Jednak bez nich byłoby ciężko.

 

a teraz bez leków dajesz rade - super Ci - też bym tak chciała

no a długo brałaś ??

 

szkoda ze nie ma tu (raczej) ludzi którzy maja już to całkowicie za sobą mogliby być inspiracja dla nas :)

 

Mówisz masz :)

 

Ja wyszłam z wieloletniej deprechy. Byłam zawsze co roku na fluoksetynie i tak 6 lat... w końcu kiedy było juz bardzo cieżko (sytuacja życiowa) zaczęłam inwestować w siebie i sama się wyciągnęłam, w tym roku już nie brałam tabletek, chociaż się strasznie bałam czy dam radę... i udało się, ale nie samo, wymagało to ode mnie nieco pracy nad moimi przyzwyczajeniami...

Najpierw zaczęłam od określenia co chcę robić za 5, 10 i 20 lat. Namalowałam sobie w wyobraźni mój wymarzony plan na życie, moje spa gdzie będę prowadziła odchudzanie poprzez psychoterapię... ten cel dał mi siłe aby zrobić ten pierwszy najtrudniejszy krok... po drodze znalazłam wielu ludzi i w efekcie dzisiaj jestem o wiele silniejsza i chcę pomóc innym, bo wiem że sie uda i że to ma sens.

Skoro mi się udało to innym też. Dlatego między innymi prowadzę od niedawna własnego bloga, gdzie dzielę sie moją wiedzą i staram się inspirować ludzi. Prowadzę też bezpłatne warsztaty, na które serdecznie zapraszam , spotkania odbywają się w wirtualnych pokojach konferencyjnych i nie trzeba wychodzić z domu, żeby w nich uczestniczyć :)

(nie jest to żadna zakamuflowana reklama)

 

pozdrawiam

Ania

 

Ps: gorąco namawiam na terapie prowadzoną równolegle z farmakoterapią, same leki nie pomogą z tego wyjśc, zazwyczaj pomagaja tylko nie czuć się jak g... i trzeba wykorzystać moment, kiedy działają i iśc do psychologa na terapię :), kazdy na pewno ma takiego w swoim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711 - mogę wiedzieć na czym polegają te warsztaty ??

i jakiś link do bloga ??

 

ja bardzo chciałabym na psychoterapie ale ... nie ma u nas psychoterapeuty :( jest kilku psychologów ale moj doktorek powiedział ze psycholog nie prowadzi psychoterapii i abym sobie poszukała gdzieś psychoterapii i dojeżdżała ( świetnie jak ja mam problem z wyjściem na miasto co dopiero jechać gdzieś do sąsiedniego )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711 - mogę wiedzieć na czym polegają te warsztaty ??

i jakiś link do bloga ??

 

ja bardzo chciałabym na psychoterapie ale ... nie ma u nas psychoterapeuty :( jest kilku psychologów ale moj doktorek powiedział ze psycholog nie prowadzi psychoterapii i abym sobie poszukała gdzieś psychoterapii i dojeżdżała ( świetnie jak ja mam problem z wyjściem na miasto co dopiero jechać gdzieś do sąsiedniego )

 

poszło na priw :)

 

wczoraj w liście powitalnym moim wrzuciłam linki, ale ponoć nie można nic tu wstawiać, więc nie wiem czy mogę w wątku podac linka do mojego bloga. jak administator się zgodzi to podam też tutaj :)

 

Same warsztaty są rodzajem wykładów na tematy samomotywacji, radzenia sobie z lękami, np. lęk przed porażką, lęk przed sukcesem, lęk przed odrzuceniem, lęk przed ryzykiem... sa indywidualne ćwiczenia do wykonania na kazdym spotkaniu.

jest trochę o dialogu wewnętrznym. W planach są też inne tematyki, np. wyznaczanie celów, zarządzanie sobą w czasie, rozpoznawanie profili osobowościowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mój dzień jest do dupy:/ obudziłam się rano z potwornymi zawrotami głowy, jest mi nie dobrze, rzygałam, i cały czas chce mi się rzygać... Mam już dość. Kiedy to się skończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespałam noc po zażyciu kolejno: 2mg xanaxu, 2 tabletki stilnoxu oraz 25mg ketrelu. Spałam do 11.20 i tylko 2 razy się przebierałam w nocy.

Jestem wyspana, nastrój minimalnie lepszy, byłoby super, gdybym umiała przyjemnie spędzać czas, zrobić coś co lubię. Ale ja nie umiem wypoczywać, czerpać z czasu wolnego i relaksować się.

Po wczorajszych ćwiczeniach niestety plecy i reszta wciąż bolą...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×