Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczynki, przekazałam chomisiowi wszystkie komplementy :105:

 

coma, Karolciu pięknisi ten Twój chomik. Pościskałabym go. Ugryzłby mnie w palec?
Monika1974, Mógłby ugryźć, ale jego gryzienie wcale nie boli, gryzie bardzo delikatnie. To wszystko też zależy od jego humoru. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Wiesz, zależy też jaki chomik. Mój jest tyci, więc jego ząbki nie zrobią krzywdy. Natomiast jak mnie dorosły chomik syryjski kiedyś użarł to dosyć to bolało. Ale zdarzyło się to jeden jedyny raz. Nie ma się co bać. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, :mrgreen:

 

Wiesz co, wstyd się przyznać, ale jeszcze nie wiem, a w sklepie nie zapytałam :oops::roll:

 

 

Jak pokazuje mojej mamie chomika to mówi zawsze : Daj mi spokój z tą myszą! :mrgreen: A jak przyniosłam go ze sklepu: Co to za mysz? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, moja za to za każdym razem jak ją widzi wydaje z siebie nieartykułowane odgłosy w stylu "o bodzie bodzie jaka jeśtem ślićna tutututu moje malutkie" etc :roll:

 

Cóż, mnie się wydaje że jak ma taki duży zadek, w sensie długi to samczyk, jeśli nie - samiczka, ale głowy nie dam uciąć, jako dzieciak miałam chomika i tak mi pani w sklepie kiedyś powiedziała. Albo stara dobra metoda "pokaż czy masz jaja". ;)

Jak nadawanie imienia?

Nie pokarz tylko jego/jej takim jak ja... :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, "o bodzie bodzie jaka jeśtem ślićna tutututu moje malutkie" etc :roll
chojrakowa, ja też, mówię jak do dziecka :D

 

a uroczystość się nie odbyła bo nie wymyśliłam imienia, odbędzie się 31 grudnia o godz. 00 : 00 :mrgreen:

mój szwagier mojego chomika nazwał szczurem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo idę spać, a chomiczek dopiero zaczyna szaleć :mrgreen: Takie maleństwo a tyle radości :105:

 

Chciałabym mieć jeszcze kota i papugę. :105: Póki mieszkam z rodzicami nie mogę kupić kota bo mój ojciec ma alergię. A na papugę moich marzeń na razie mnie nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja strasznie marzę o żako. Co prawda wielu osobom nie podoba się upierzenie (szare z białymi akcentami, ogon czerwony), ale za to niesamowicie naśladują dźwięki i mowę ludzką. Widziałam kiedyś taką na żywo. Zakochałam się od razu :105: Tylko cena szokuje, no ale cóż, poczekam sobie... Ale faliste są też fajne, ja to chciałabym mieć wszystkie gatunki na raz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×