Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

wniosek :) każde żywe stworzenie lubi się od czasu do czasu nawalić :)

 

[Dodane po edycji:]

 

dominika92, mój zjada marchewki ,ogórk( szczególnie kiszone) drobne patyczki ...odpady po noworocznych fajerwerkach ,zgniłe liście . i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dominika92, mój zjada marchewki ,ogórk( szczególnie kiszone) drobne patyczki ...odpady po noworocznych fajerwerkach ,zgniłe liście . i

 

moje psy zjadają wszystko :D ale resztki po fajerwerkach rzeczywiście ostatnio bardzo chętnie..i to już mnie denerwuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje psiaki są wybrene a kotka jeszcze bardziej bo je tylko wybraną mielonke mięsną

Karmie moje zwierzaki o tej samej pomrze,nie daj Boże się spóźnić :x

 

[Dodane po edycji:]

 

aż dziwne,że one się przybłąkały (bo takie kocham najmocniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ps. już w ogóle nie boją się kota... Cipciok podchodzi do Kićka, a Kiciek spierdziela :lol:

 

 

Kurcze, Basiu, mimo wszystko, to uważaj, bo płochliwy kot - płochliwym kotem, ale Cipciok to od małego nauczony, że pies nawet mu krzywdy nie zrobi..

Finia go wylizywała jak jeszcze nie miał futerka..

 

Przykro by było, gdyby został śmiertelnie zadrapany kocim pazurkiem którykolwiek ze szczurków.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toffik traci DT, domowe, nie ma co nim zrobić, to kolejne miejsce w ciągu kilku miesięcy. Pilnie potrzebuje domowego DT, może byc płatny.A najlepiej domu stalego.

 

 

Toffik to przepięknej urody pies o unikalnym kolorze umaszczenia.W typie wachtelhunda.

Został odłowiony przez hycla wraz z grupą innych psów.Uniknął wywozu do schroniska, i znalazł tymczasowe schronienie, gdzie dał się poznać jako wspaniały i praktycznie bezproblemowy pi...es.

Ten piękny piesek został określony przez lek. wet na ok 10-11 miesięcy.

Waży 12 kg.

Jest wykastrowany.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy, a bezpiecznym miejscu można go spokojnie

puścić ze smyczy ,bo przychodzi na każde wołanie.

Jest to pies uwielbiający ruch, może być doskonały w agillity i innych psich zabawach.

Ma już za sobą pierwsze próby aportu.

Nie jest konfliktowy w stosunku do innych psów .

W mieszkaniu nie niszczy, i zachowuje bezwzględna czystość.

Nie jest psem szczekliwym.

 

 

 

Toffi przebywa w Warszawie.

kontakt 729 119 454

ola@zwierzaczki.info

 

[Dodane po edycji:]

 

PETYCJA!!!

 

http://animalsaviors.org/petition.html

164083_1495906129929_1602377320_1051746_8316443_s.jpg.706065d8bb0b3d2ae0acbbc536558f99.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracam wieczorem ze spaceru z psem .

A ten staje jak wryty i nie chce wejść z klatki schodowej do domu .

Wciągam go na sile ,staje w przedpokoju i zamiera w bezruchu ..(zawsze jest strasznie żywotny ..takie ADHA )

Odpinam smycz i klepie go po tylko z hasłem ruszaj się ...a on nic ,stoi jak wryty ,tu wspomnę ,że mój pies zawsze coś robi ,trudno mu się nie rosząc:)

Wchodzę do pokoju a ten stoi i dalej się nie rusza i tak z 5 minut .

Zaniepokoiłem się ,podchodzę do niego w przedpokoju i chce pogłaskać ,odwraca pysk w bok

Achaaa wiem już co jest grane . Otwieram mu pysk i wypada płetwa ogonowa karpia . Zabieram i wywalam ,Pies bez łupu zaczyna się zachowywać normalnie .

Skubany z 10 minut na spacerze ukrywał w pysku ogon ...:) no co za przemytnik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii, szczurasy sa wszystkożerne , ,to jeden z powodów ich sukcesu :)

 

ALEKS*OLO no mowie Ci jaki ten małpiszon cwany ...czasem aż się do rozruchu z niego śmieje .

A jak się kłóci i gada zemną :)

 

[Dodane po edycji:]

 

dzisiejszy spacer ...ale się ujebał błotem ,no mowie wam .

moon1.jpg.1077617d509c966e1780c675790e4b85.jpg

1924276656_moon1b.jpg.0a811cf2bad8a0b11bc1c639944effbb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi, masz jednego szczurka, czy więcej?

 

Rany, te agutki super są, ale tłuste straszliwie. :lol: Ciekawe, ile ważą. Moje chłopaki spore były (większy koło 0,7kg), ale 'w formie'. ;)

 

Ciężko mi bez szczurów, ale niestety - bardzo silna reakcja alergiczna. Z drugiej strony po tym, co przeżywałam po śmierci Lucka... Nie wiem, czy dałabym radę przejść przez to drugi raz. Nigdy nie było bliższej mi istoty niż on, nikt tak skutecznie nie pocieszał mnie, gdy płakałam. Za krótko żyją, oj za krótko. :cry:

 

Miałam na DT kundla w typie amstaffa pół roku, śmieszny strasznie psiak. :smile:

 

Teraz adoptowałam kundelka w typie pudla, znerwicowany, bez socjalu - najpierw całe życie w zamknięciu w pseudohodowli, potem w schronie. Uczy się dopiero, że świat nie jest taki przerażający, jak się wydaje. Trochę jak ja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×