Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze do tego @. :pirate:

 

 

Witaj w klubie... Nie mogę już znieść tego bólu!!! Wzięłam dwa Ibupromy, wzięłam ciepły prysznic, żeby rozluźnić mięśnie i tylko trochę ulżyło... Masz Asiu jakieś sposoby? Zaraz skonam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wyszłam po fajki. bo już wytrzymać BEZ nie mogłam...w pokoju capi jak w palarni, ale okna nie otworzę bo zimno i sypie..

 

[Dodane po edycji:]

 

shit, jak ja sie dzis koszmarnie czuje, moja glowa!!! migrena z mdlosciami. :( dziwna pogoda, tak jakby mialo sie zanosic na snieg czy co... :evil:

jeszcze do tego @. :pirate:

wrocilam ze sklepu, ale zzzimnooo... :evil:

Asieńko, u mnie pada 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie... Nie mogę już znieść tego bólu!!! Wzięłam dwa Ibupromy, wzięłam ciepły prysznic, żeby rozluźnić mięśnie i tylko trochę ulżyło... Masz Asiu jakieś sposoby? Zaraz skonam...

 

Mnie w sumie tym razem praktycznie o dziwo nie boli, odkad pije mieszanke pewnych ziol, w ktorej znajduje sie arcydziegiel. Ma on dzialanie przeciwbolowe, ale wolno go stosowac tylko jesli ma sie nieobfite krwawienia, bo znosi on bol, ale wzmaga prace gruczolow dokrewnych i poprawia krazenie, a przy tym zwieksza rowniez krwawienie.

 

Basiu, heh. :D To obstawiam, ze i do Wawy troche chyba tego sniegu dojdze, bo moja glowa czuje sie fatalnie.

 

[Dodane po edycji:]

 

wovacuum, ja tez trzymam kciuki, zeby Ci sie jak najbszybciej zdrowko poprawilo, przedziwna historia z ta infekcja krwi... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wyszłam po fajki. bo już wytrzymać BEZ nie mogłam...w pokoju capi jak w palarni, ale okna nie otworzę bo zimno i sypie..

 

 

O, a ja wychodzę na balkon na ćmika :D hardkor po całości. ubieram dwie bluzy, szlafrok, szalik, czapka, rękawiczki i jazda. a potem chowam się przed ludźmi żeby mnie nie zobaczyli :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarze mnie trochè uspokoili,mimo ze do konca im nie dowierzam. :mrgreen:

 

Na pewno maja racje-kuzynka tez tak miala...Ale nawet nie dali zadnych antybiotykow - uznali tylko, ze przechodzi jakas infekcje (nie kazda musi dawac objawy) i kazali za 2 tyg powtorzyc badania. Byly idealne:) Wiec tak to bywa widac ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

jeszcze do tego @. :pirate:

 

 

Witaj w klubie... Nie mogę już znieść tego bólu!!! Wzięłam dwa Ibupromy, wzięłam ciepły prysznic, żeby rozluźnić mięśnie i tylko trochę ulżyło... Masz Asiu jakieś sposoby? Zaraz skonam...

 

Zamiast Ibupromu Nurofen z KODEINA, Ketonal albo stara dobra Pyralgina (ponoc starej generacji, ale bol usmierza najlepiej - daja czesto w szpitalach, tam gdzie nie trzeba jeszcze morfiny :))

A po goracym prysznicu podczas @ konam z bolu jeszcze bardziej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :)

 

Podam Wam metody na uśmierzanie bólu:

 

-napełnijcie skarpetkę suchym ryżem, zawiążcie lub zaszyjcie i wstawcie do mikrofali na 1-2 minuty - macie ciepły kompres :)

-tak samo działa butelka z gorącą wodą

-kapsułki z olejkiem z wiesiołka - podobno wpływa na łagodniejsze przechodzenie okresu (trzeba brać minimum miesiąc, by poczuć różnicę)

-No-spa - osłabia siłę skurczów

-Ketonal - w tabletkach

-Ketonal - w zastrzykach ... niestety ja muszę brać zastrzyki, bo tabletki są za słabe, ogólnie mam takie bóle że pierwszy dzień spędzam na klozetem, bo wymiotuję z bólu :-| Swoją drogą moja kuzynka potrafiła z bólu zemdleć :shock:

 

Można się domyśleć, że łączę się z Wami w bólu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś nie jest ciekawie. Przez cała noc gadałem do klozetowego ucha .. niestety dopadła mnie grypa zołądkowa. Okropienstwo. Bułeczki i woda to Moje dzisiejsze menu .. :roll: Cały dzień leże bo nawet nie mogłem zatargać się do pracy .. o pogodzie już nawet nic nie wspominam, o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi zaraz o zamienianiu. Te wszystkie problemy, etc. Poza tym w sumie nie wyobrażam sobie życia z facetem, a jako kobiecie mogłoby być mi trudniej przekonać do siebie kobietę. Choć kto wie.

 

 

No przynajmniej dzieci się ma na pewno swoje i nikt ich nie zabierze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po goracym prysznicu podczas @ konam z bolu jeszcze bardziej!

 

mam dokladnie to samo - zaden goracy prysznic a tym bardziej nawet krotka kapiel nie wchodzi u mnie w gre. Boli mnie bardziej, krwawienie jest silniejsze, raz nawet zrobilo mi sie strasznie slabo. Od tamtej pory unikam goracych prysznicow w czasie 2 pierwszych dni @.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja okresow nie mam zbyt bolesnych, leci cos, ale nie czuje.

 

Najgorsze w byciu kobieta moim zdaniem jest mozliwosc wpadki, wiadomo sa jakies tam gumki, ale to nie daje 100% a w razie czego cala odpowiedzialnosc spada na kobiete, a facet moze podkulic ogon i uciec. To jest straszne, spedza mi sen z powiek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wróciłem z pracy zjadłem obiad! pojechałem po płyn zimowy do spryskiwaczy i czekam aż mrozy zejdą!

;)

aha jeszcze odśnieżyłem cały podjazd w ogródku :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

teraz odpoczynek! Piję herbatkę i zajadam się delicjami :D

prócz tego że kręci mi się we łbie dzień ogólnie ok! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, dobrze, że się posilasz. Niedługo będzie padać znowu więc regeneruj siły na kolejne odśnieżanie. :) :>

 

 

ja cały czas myślę o obiedzie. :) Chyba jednak go zrobię. Ale zupełnie nie mam ochoty jeść. A nie chce mi się nic na tyle dobrego robić by ochota przyszła. Zresztą nie mam z czego. No ale cóż.... jeden dzień jak się nie jje to się nie umiera nie?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, ja jak wróciłem z pracy to jadłem obiad!

teraz herbata i coś słodkiego!

Na kolację też trzeba coś zjeść! w sumie nigdy nie jadłem ale... Moja M. mnie nauczyła jeść kolację! :P tzn. przy niej nauczyłem się jeść! :P

Jaaaaaaaasne już przestało sypać! 8) i już nie będzie sypać przynajmniej tak mówią w pogodzie :P

Poza tym byłem jeszcze autkiem poszaleć na rozluźnienie :twisted::twisted::twisted: lubię w śniegu jeździć! :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×