Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, tak,wysypka jest caly czas,przemieszcza siè,raz znika raz siè pojawia.Swèdzi ,mimo ze biorè sterydy.Stan podgoràczkowy tez siè utrzymuje mimo antybiotyku.No nic.Mam nadziejè,ze jutro siè dowiem co jest grane bo w koncu braknie mi krwi od pobierania.I tak juz jestem pokluta jak cpun :pirate:

Dam znac jutro co to jest.Jesli siè nie odezwè,tzn ,ze jest zle i odezwè sieè kiedys tam..Mimo tego humorek nawet mi dopisuje,znalazlam w aptece domowej jakis stary clotiazepam i tak od wczoraj siè nim raczè.Jest mi bardzo blogo :mrgreen:8) Idè zaraz spac-wstajè jutro o 5.30.Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nie straszcie Wujka nic mu nie bedzie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, no własnie sprawa jest dość zawiła. Zaczęło się niewinne a teraz jest wojna na maxa. Zdrady joko takiej nie było. Przyjaciółka zaczęła sobie mailować/flirtować z jakimś kolesiem a mąż zaczął ją szpiegować. Ale ponoć ostatnio juz nie działo się najlepiej między nimi i tak poszło już lawinowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, no własnie sprawa jest dość zawiła. Zaczęło się niewinne a teraz jest wojna na maxa. Zdrady joko takiej nie było. Przyjaciółka zaczęła sobie mailować/flirtować z jakimś kolesiem a mąż zaczął ją szpiegować. Ale ponoć ostatnio juz nie działo się najlepiej między nimi i tak poszło już lawinowo...

 

to sie zawsze tak kończy... ktoś znajduje sobie kogoś interesującego na miejsce osoby mniej interesującej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem :D Zdiagnozowano infekcjè krwi,niewiadomego pochodzenia,aczkolwiek skaza bialkowa prawdopodobnie utrzymywala siè w organizmie dosyc dlugo ,stàd tez zakwaszenie organizmu!!Infekcja krwi powoduje,ze wyniki badan wariujà,i nie mozna siè nimi sugerowac-tak mi powiedziano.Np we wtorek mialam znowu badania i tym razem t3,t4,tsh wyszly bardzo dobrze!!Odstawiono sterydy-mam za to zastrzyki z penicyliny i ziolowe leki oczyszczajàce krew.Odetchnèlam...nie mam raka :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie wiem skàd??nie powiedziano mi,wièc pewnie sami nie wiedzà màdralinscy lekarze..moze od zwierzàt,moglam miec gdzies jakàs rankè i cos sie dostalo do organizmu,sprzàtam u ludzi,cholera wie na co oni chorujà,myslè,ze to moze byc wszystko.A ta wyspka to pokrzywka,ktora moze utrzymywac siè przez tygodnie,miesiàce a nawet lata + skaza bialkowa i stàd efekt na skorze!!Swego czasu pogryzly mnie pchly od kota-lekarz zasugerowal,ze tez infekcja mogla zostac przeniesiona prze nie wlasnie.Teraz moge tylko gdybac sobie,wazne zeby ta pencylinka zadzialala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, tak,infekcja ma przejsc po pencylinie.Oby tak bylo!!!za dwa tygodnie znowu badania kontrolne-ale jestem dobrej mysli juz.Lekarze mnie trochè uspokoili,mimo ze do konca im nie dowierzam. :mrgreen:

Acha i kocury do weterynarza musze zawiesc,tez na badania.Jutro jedziemy z nimi.

 

Kobity dzieki za wsparcie!!jestescie kochane:*:*:*:*:*:* :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, tak,infekcja ma przejsc po pencylinie.Oby tak bylo!!!za dwa tygodnie znowu badania kontrolne-ale jestem dobrej mysli juz.Lekarze mnie trochè uspokoili,mimo ze do konca im nie dowierzam. :mrgreen:

Acha i kocury do weterynarza musze zawiesc,tez na badania.Jutro jedziemy z nimi.

 

Kobity dzieki za wsparcie!!jestescie kochane:*:*:*:*:*:* :D

trzymaj się babo i informuj nas na bieżąco, ok? :smile:

 

dzieci się najadły obiadku i nawet im się nie chce ruszyć dupek z klatki...

a ja jestem w pozycji półleżącej

zaraz wypiję kakao

i nie mam siły na nic więcej :?

aaah, dokończę oglądać Grey's Anatomy

nie mam fajek a nie mam siły po nie iść............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×