Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mówią że depresja jest wyleczalna. Dlaczego więc ja walczę z nią już 10 lat. Ciągłe zmiany leków i dawek , psychoterapia - I NIC !!!!!!!!!!!!!! Jestem już bardzo zmęczony i pokonany przez TO CHOLERSTWO. Latem jest troszkę lepiej ale teraz - szkoda gadać......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią że depresja jest wyleczalna. Dlaczego więc ja walczę z nią już 10 lat. Ciągłe zmiany leków i dawek , psychoterapia - I NIC !!!!!!!!!!!!!! Jestem już bardzo zmęczony i pokonany przez TO CHOLERSTWO. Latem jest troszkę lepiej ale teraz - szkoda gadać......................

Diagnostą nie jestem, ale może masz złą diagnozę.

Czytałam gdzieś w innym wątku o osobie, która zmagała się z niby-depresją 27 lat, to była kobieta. Okazało się,że cierpiała na zaburzenia osobowości, a depresja była jej wtórnym "gratisem".

 

Jak walczysz z tą depresją? Leki? Terapia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu nadal brak porozumienia, we wnętrzu ból całkowicie odstawionego na bocznice, łeb mi pęka, w pracy zwolnienia -na szczęście nie mnie ale atmosfera wisielcza - afobam jakoś mnie trzyma do kupy ale co to za życie. Wiem że akceptuje to wszystko tylko dzieki lekom....ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby ja mial takie problemy jak wy.Miec kompleksy kto ma brzydka a kto ladna morde,czy jestem samotny,smutny.Napisze wam szczerze ze polowa z was jest zdrowa.Co to za choroba zaburzenie osobowosci,tak zrobmy wszystkich zeby chodzili weseli,uprzejmi itp nacpajmy sie i bedzie gitara.Leczycie sie tak naprawde nic wam nie jest.Macie siano,uczycie sie,dom.Jak leki maja dzialac jak wszystko jest ok.Czyli co ja jestem tak powaznie chory tak od 6 lat.Co wy myslicie ze bedziecie widziec kokosy?Moze jestem psychopata ale nie martwie sie takimi glupotami,takie jest moje zdanie.Jeden drugiemu sobie wmawia ze to nieuleczalne a tamto uleczalne.Co mysliscie ze jakbyscie byli na wozku to byscie byli szczesliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjal, to czego tu szukasz ciężko chory człowieku wśród nas, zdrowych?

Masz rację, masz cholerną rację - śpię na forsie, mam zaburzenia osobowości, co jest bzdurą, mam ed, co znaczy tylko, że kręcą mnie modelki i oglądam za dużo telewizji i TAK, psychozy sobie wymyśliłam. Ale tobie współczuję strasznie twojego ciężaru, dobrze, że mnie uświadomiłeś, jak masz źle, no teraz po prostu czuje się zdrowa.

Gratulacje, zostałeś drugim Chrystusem Ukrzyżowanym.

 

 

No i się rozryczałam zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a co ja napisalem ze mam gorzej na swiecie.Wiem,wiem wasze zaburzenie osobowosci sa powaznym problemem.Jak zwykle jestem oskarzany o prawde.Najchetniej niech sie wszyscy lecza.

 

[Dodane po edycji:]

 

Pozatym trzeba sie wpierw nauczyc czytania ze zrozumieniem a pozniej pisac.Emocje czuc ta nienawisc.Tak napisalem ze jestem bardzo ciezko nieuleczny,nie mam pieniedzy,domuitp.Ktos chce pocieszyc podac pomocna dlon a tutaj ci cala reke piranie wpierdola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×