Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Jak to co masz robić? Skończyć to co zaczęłaś. Gdybyś zlewała terapię......poprostu byś na nią nie chodziła, nie zależałoby Tobie na niej. A Tobie zależy.

 

Monika, nie zamierzam przestać.

Tylko dla mojej terapeutki się dziś nie okaleczyłam.

Przedłużyła sesję do 1,5 godziny, żeby mnie uspokoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"KORBA[/b]

Tylko dla mojej terapeutki się dziś nie okaleczyłam.

Przedłużyła sesję do 1,5 godziny, żeby mnie uspokoić.

 

Fuksiara jesteś jeśli nie musiałaś dodatkowo becalować ;)

Ciężko było?... Chmmm, a może dziś role się odwróciły? Nie ma to jak silne osobowości... ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, zapytałam ją o dopłatę. powiedziała, że to ona decyduje, kiedy kończy się sesja. często nam się ciut przedłuża. u mojej poprzedniej terapeutki by to nie przeszło.

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, Autoagresja jest nie rozłączną częścią bordera?

 

sądzę, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, to nieprawda, i wszyscy o tym wiemy, szkopuł w tym, że wcale nie wierzymy

 

Ja zaraz zwymiotuję.

Jechać do niego, nie jechać? A jak pojadę, to horror po tym, jak będę musiała wracać do domu.

Poza tym musiałabym targać ze sobą koleżankę na dokończenie tatuażu. Nie mam siły. To wymaga uporu i samozaparcia a mnie tego niestety brak.

Chyba ostatecznie schowam się pod kołdrę, jeszcze to przemyślę, ale jakby co - Korba, zapraszam do mnie pod pościel, schowamy się razem, skoro i tak nie wierzymy w potrzebność w żadnej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, to nieprawda, i wszyscy o tym wiemy, szkopuł w tym, że wcale nie wierzymy

 

Ja zaraz zwymiotuję.

Jechać do niego, nie jechać? A jak pojadę, to horror po tym, jak będę musiała wracać do domu.

Poza tym musiałabym targać ze sobą koleżankę na dokończenie tatuażu. Nie mam siły. To wymaga uporu i samozaparcia a mnie tego niestety brak.

Chyba ostatecznie schowam się pod kołdrę, jeszcze to przemyślę, ale jakby co - Korba, zapraszam do mnie pod pościel, schowamy się razem, skoro i tak nie wierzymy w potrzebność w żadnej postaci.

 

 

 

ja czuję się strasznie

mam zawroty głowy

pewnie przez hormony które biorę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprocz tego co zawsze czyli, ze mnie nikt nie kocha...

rozjebal mi sie zegrarek :x a kupowalam go tydzien temu :? bede musiala zabiesc go do jubilera, faaaaaak

Boli mnie brzuch, pecherz, chce mi sie rzygać, caly czas sikac, nowy tydzien i nowy objazd po lekarzach bedzie 8)

chce mi sie spac, nie mam sil na nic, wzielam o,5 xanaxu bo sie czulam tak "dziwnie" eghh

czego ja w ogole istnieje :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, jak cudownie usłyszeć od własnej matki, że się ma nie po kolei w głowie. oł jea :/

 

 

daj spokój... ja co chwila słyszę, że jestem pasożytem, że nic sobą nie reprezentuje, że mam "jakieś problemy" , że z nią nie rozmawiam ( ha ha... a jak mam rozmawiać, jak każda próba kończy się albo jej płaczem albo awanturą?)

słyszę często, że jestem gruba .. no, tak kilkanaście razy dziennie, że mam się pozbyć szczurów..

 

porażka.. po prostu porażka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×