Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

-asia-, no tu jest pies pogrzebany, ja kiepsko dbam o siebie, moja dieta pozostawia wiele do życzenia...

 

kiedyś w życiu przychodzi taki moment Kasiu, że człowiek jest skłonny nawet do wielu wyrzeczeń byle tylko zrobiło się lepiej... u mnie taki moment już nastąpił. i żałowałam, że za późno zdecydowałam się dbać o siebie. ale zawsze lepiej późno niż wcale...

ja od jutra "wskakuję" na jeszcze bardziej ukierunkowaną dietę i autoleczenie chociaż to nie będzie łatwe, niezłe wyzwanie przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, na chlor ja też mam uczulenie, koszmarne, i w ogóle na chemię, nie ma w moim przypadku mowy o wypiciu gotowanej warszawskiej wody... :pirate: no czasem jak jestem gdzieś w gościach to wypiję, ale potem źle się czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz mi przypisał Ranperidon, podobno stosuje się je w bpd.

Pytałem go o borderline, to powiedział że można to przyjąć jako wstępną diagnozę, ale jeszcze nie jest pewien...

 

Dzisiaj terapia, ciekawe czy zrezygnuję i czego się dowiem.. [?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ta zima przyjdzie... ??

 

ja tam wcale na nią nie czekam, brrrrrr!!!!!! mogłaby nas tym razem ominąć... (zwłaszcza te mrozy, zamarzam wtedy, a nie ma mnie kto ogrzać :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się z kumplami, podobno wypili po piwie.

Podobno.

Wszystko mi się w środku trzęsie. Z jednej strony tak strasznie cieszę się, że się wyrwał, wyszedł, a z drugiej... zaraz umrę.

Dlaczego? Dlaczego odczuwam taki irracjonalny lęk?

Jak tylko pojawia się alkohol żołądek mi się wywraca i wyję. Jak bóbr. Toż to chore, jestem pieprzoną wariatką :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf, za późno

Zwymiotowałam kolację i podwieczorek. I mało mi. Mało.

Chcę się zeszmacić bardziej.

Chojrakowa ty kretynko, twój ojciec miał rację. Jesteś dziwką. Nadajesz się tylko do pieprzenia. Nie dziwne, że nikt cię nie kocha. Bo się nie da.

Nie wytrzymam dziś. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chojrakowa, głowa do góry,i przestań się dołować bo to tylko pogłębi objawy ! Jutro będzie lepiej:)

Mój dzisiejszy dzien o dziwo całkiem spokojnie przeszedł, pewnie zasługa początku kuracji xanaxem i paro-genem, oprócz tego, że troszkę mnie usypiało w szkole to całkiem ładnie dałam rade:)

Gdyby tylko nie doskwierał mi tak ból żołądka od 4 dni było by naprawde super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz mi przypisał Ranperidon, podobno stosuje się je w bpd.

Pytałem go o borderline, to powiedział że można to przyjąć jako wstępną diagnozę, ale jeszcze nie jest pewien...

 

Dzisiaj terapia, ciekawe czy zrezygnuję i czego się dowiem.. [?]

 

Mi też lekarz dziś przypisał ten Ranperidon ale nie było w aptekach i chyba nie kupię!! Ja nie wiem co mój lekarz myśli i dlaczego mi go dał :( zapytałam co to ale przedstawił to tak jakoś inaczej a w internecie że to na jakieś psychozy schizofreniczne a ja nie mam żadnej psychozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×