Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Będą dwa w jednym.Wczoraj około południa zaczęło boleć mnie oko.Po 17-nastej godzinie ,kiedy zaczął się wyścig F1,ból zniknął.Dziś pogoda fatalna,od południa pada.Na szczęście byłem zajęty pracą i dopiero około 17-stej znów poczułem lekki ból oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątej rano na nogach! w pracy do 14 potem 2 h na mieście z kumplem a o 16 byłem u psychologa!

Rozmowa na początku tygodnia przednia! :D ogólnie dzień należy do udanych prócz tego że w pracy stres związany z odwiedzinami jakichś małp czarnoskórych i jkichś gości z kropkami na czole :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, miałam rezonans. To nic strasznego, leżysz sobie, możesz nawet spać. Troche Ci to poszumi itp, ale krzywdy nie robi. Ja się bałam jak mi dawali kontrast, bo się boję zastrzyków. Tzn bałam, teraz już nic mnie nie przeraża. A i pamiętaj by być na czczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh....no ludziom się nudzi....mają problemy z seksualnością, kompleksy...nudne życie prywatne do tego stopnia, ze chcą je "umilać" innym użytkownikom na siłę...no cóż......

 

 

Poza tym, qrefsko ciągną mnie szwy po tym pieprzyku, to boli, miejsca sobie nie mogę znaleźć..... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, A jak sprawa z Twoją hospitalizacją ??

 

Misiek_NL, No nieciekawie ma się sprawa. Miała to być to kwestia kilku dni a tu się okazuje, że Lubliniec jest przeciążony. Nie ma miejsc. Znowu mam czekać. W środę lekarz ma do mnie znowu zadzwonić czy coś się nie zwolni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×