Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oferuję konsultacje psychologiczne, diagnozę psychologiczną oraz psychoterapię dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Doradzam również rodzicom w sprawach wychowawczych.

Zapraszam do przyjaznego gabinetu w nowoczesnej Przychodni w Radziszowie.

Adres: ul. Szkolna 15

32-052 Radziszów

Telefon: 12 256-01-24,

 

12 256-01-61,

12 275-12-17

E-mail: psycholog@terapia-krakow.com.pl

Więcej o mnie: www.terapia-krakow.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, w Krakowie jest bardzo duża dostępność psychoterapii. Ba, można sobie nawet wybrać metodę (jak np. Gestalt). Problem tkwi chyba w braku dostępności takiej wiedzy. Jeśli ktoś się nie interesuje, albo nie ma problemu, nie ma pojęcia, że coś takiego jak np wspominany Gestalt istnieje. Dobrze, że są takie miejsca jak to. Przy okazji można zobaczyć jak psychoterapia w Krakowie jest dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do wszystkich, którzy orientują się gdzie są jakieś kliniki leczenia nerwic w Krakowie?

Czy taka zwykła osóbka może od tak sobie tam pójść czy nie?

Czy są to oddziały dzienne? na czym polegają czy zamknięte? Ile to kosztuje?

Leczę się prywatnie farmakologicznie od 5 lat a od 1roku czasu chodzę na psychoterapie indywidualną. Studjuje zaocznie i jest mi naprade ciężko nie wiem co zrobić, dlatego pomyślałam że może pójdę na jakąś intensywną terapie do jakiegoś ośrodka ale nie wiem gdzie. Orientujecie się coś w temacie?

Czy może mi ktoś coś polecić? Bardzo proszę. Albo linka na stronę przesłać. Pozdrawiam i czekan na odp.

W necie oprócz prywatnych gabinetów psychologicznych nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki Ośrodek Leczenia Nerwic ul Lenartowicza 14 skierowanie jest potrzebne żeby leczyć się na nfz prywatnie chyba nie ma możliwości. Najpierw umawiasz się na wizytę z psychiatrą,to od niego zależy decyzja o dalszej kwalifikacji. Ja tam byłam dwa tygodnie temu na rozmowie,nie przeraź się jak wygląda sam ośrodek,chyba nie mają kasy na remont ;)

Leczenie polega na pobycie tzw dziennym tj od 8 do 13 lub 16 do 20 (chyba takie godziny ale mogę coś pokręcić). W tym czasie trwa terapia grupowa. Są też chyba konsultacje indywidualne w czasie terapii. A i terapia trwa 6 tygodni w tym czasie można otrzymać zwolnienie z uczelni/pracy. Na termin pierwszej konsultacji ja czekałam miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w internecie strony, na których można napisać rekomendacje lekarzom, znajdź w google i napisz swoje zdanie, żeby ludzie wiedzieli kogo unikać.

 

 

no wlasnie na tego typu serwisach np. www.znanylekarz.pl - moja opinia zostala skasowana i jest notorycznie odrzucana przez cenzure na tym portalu - przeciez to jest absurd!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adhab, Bo tego typu portale są po to aby promować lekarzy a nie ich oczerniać... ;) Wszystko jest do zrobienia... - Tak słyszałem

 

No cóż.... Lekarze też walczą o klienta ;)

 

Może stwórzmy na forum dział o lekarzach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum to trochę kiepskie miejsce na tego typu rankingi, bo ciężko później to przeszukiwać, stron na ten temat jest już sporo, ale też zauważyłem, że wielu lekarzy gra nie fair, niektórzy użytkownicy nawet zarzucali lekarzom, że ci sami sobie piszą pozytywne komentarze i mieli na to dowody, typu wysyłanie kilku słodzących komentarzy z tego samego IP (jak widać lekarze nie znają się na informatyce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na tego typu serwisach np. http://www.znanylekarz.pl - moja opinia zostala skasowana i jest notorycznie odrzucana przez cenzure na tym portalu - przeciez to jest absurd!!

Mi też kiedyś odrzucili komentarz (i to pozytywny) po twoich słowach tamten portal przestaje być dla mnie kompletnie wiarygodny. Lekarze to chyba grupa wzajemnej adoracji... portal widocznie powstał aby zwiększyć sprzedaż a nie wiarygodnie przedstawić opinie.

 

Uważam że takie opinie jak twoja są bardzo potrzebne, po to według mnie są takie fora jak to tutaj, żeby móc się wymienić opiniami, i jeżeli znajdziemy dobrego lekarza to go polecić, a jeżeli ktoś ewidentnie daje ciała to też lepiej ostrzec innych. Ja o mojej ulubionej pani doktor napisałam, na szczęście nie miałam złych przygód z lekarzami.

 

PS Adhab, inna sprawa czy to w ogóle jest lekarz, bo piszesz "psychoterapeuta" może on jest po psychologii a z medycyną nie ma nic wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne nigdy żaden lekarz ni podwarzy opinii drugiego, choćby nie wiadomo jak by była błędna i niedorzeczna. Tym bardziej lekarz mniej dośfiadczony, nie przeciwstawi sie autorytetowi.

To często wiąże się z sądami i zeznaniami przeciwko kolegom po fachu. Bez urazy lekarze to taka biała mafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś w sieci znalazłam artykuł z jakiejś gazety lekarskiej gdzie było opisane właśnie jak z tego portalu znany lekarz oferują swoje "usługi" zachwalania lekarzy. Zgłaszasz się do nich że jesteś tym lekarzem,płacisz abonament i masz pozytywne wpisy z różnych adresów IP. A na forum można zawsze podejrzeć na posty człowieka czy pisał dużo czy tylko wypowiada się w kwestii lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×