Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania:

 

1.Gdzie w szybki sposób dostać się do psychiatry po receptę ? (byłem u psychologa, zalecił mi antydepresanty, po które mam iść do psychiatry) Planowałem Scanmed, ale jak się nie uda, to gdzie mogę iść żebym długo nie czekał i zapłacił niedużo ?

 

2. Czy ktoś miał do czynienia z psycholog Bożeną Stra(u)tyńską ? Jakie wrażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem praktycznie "nowy" i chciałbym zapytać czy istnieją w Krakowie jakieś grupy rozwoju osobistego/terapeutyczne/integracyjne? Chodzę do psychologa od roku, dużo rzeczy wypracowałem dużo także sobie uświadomiłem, lecz problemy w kontaktach międzyludzkich pozostały nadal. Czy jest coś takiego w Krakowie? Jeśli tak to gdzie..? A może spróbować na Lenartowicza? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że powinieneś spytać swojego psychologa o terapię grupową. jedna jest w scanmedzie na armii krajowej, żeby się tam dostać trzeba mieć skierowanie od psychiatry (tak jak na terapię indywidualną), inne pewnie w innych ośrodkach, na lenartowicza też na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chcesz iść do psychologa czy do psychiatry???? bo do psychiatry nie potrzebujesz skierowania, dzwonisz i sie zapisujesz na wizyte- nr telefonu 6298880- to bezposredni numer do poradni Psyche. Ja chodze do dr Pyrich i jestem zadowolona. Natomiast jesli chodzi o psychologa to musisz miec skierowanie. Możesz sie zapisac do psychiatry i z nia z pogadać i ewentualnie ona da ci skierowanie do psychologa

 

Ta poradnia Psyche działa pod NFZ czy trzeba płacić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebuję na szybko wizyty u psychologa lub psychiatry (problemy z nerwicą i depresją) w Krakowie. Gdzie mogę wyrwać jakąś dobrą sztukę, żeby wysluchał, pomógł, w razie czego coś wypisał (nie znam się na tym). Koniecznie na NFZ, bo nie stać mnie kompletnie na prywatne wizyty.

 

I pytanie poza konkursem - jestem ubezpieczony przez moją Matkę w miejscu zatrudnienia, ale nie mam pojęcia czego mogę potrzebować, żeby potwierdzić swoje ubezpieczenie. Ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszachaba - ponoć tam można szybko umówić ale nie znam tam nikogo. Na Kopernika 21a mogę polecić. Ale na NFZ to niestety z tego co doświadczyłam to terminy min. 2tyg, może Ci się uda gdzieś wcisnąć szybciej.

 

Dowód ubezpieczenia jest potrzebny, może sam nr polisy starczy ale nie wiem, bo ja mam z uczelni to ma papierek wydrukowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabinet Psychoterapii " TerSeo" w Krakowie. Psychoterapia w nurcie psychodynamicznym sięga do najgłebszych poziomów psychiki, skoncentrowana na znalezieniu przyczyny problemów..co w efekcie prowadzi do redukcji objawów,lepszego zrozumienie siebie.Wiecej informacji na stronie internetowej http://www.terseo-psychoterapia.com lub pod numerem telefonu 722 040 619.

 

" Gdy nie wiesz do jakiego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry " Seneka Młodszy

 

Pozdrawiam serdecznie!

terseo.thumb.jpg.75f23c3810a9ebc82387dc55cece58fa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilne pilne! właśnie się zorientowałam,że recepta którą mam na citabax jest już nieaktualna a została mi tylko dawka na jutro. gdzie można ekspresowo się dostać do psychiatry? nie stać mnie na prywatnego, a boję się przerwać branie leków. jak ktoś coś wie to pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze trafiłam z tym wpisem,bo robię to pierwszy raz.Czytałam,że sporo osób poszukuje sensownego psychoterapeuty wKrakowie.Ja o mojej terapeutce najpierw usłyszałam od koleżanki, która była jej pacjentką na Lenartowicza a potem poczytałam o niej w necie.Zadzwoniłam i poszłam.Trudno było z terminem, ale pozmieniałam sobie trochę plany i udało się.Jestem zadowolona i pollecam ją z czystym sercem.Jest naprawdę rewelacyjna! Pani Anna Pawełczak-Bałata 501-491-408.pozdr.f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja psychoterapeutka jest świetna:-).Każdemu życzę aby trafiał na podobnych specjalistów.Nie było łatwo zaufać i przyzwyczaić do zasad terapii.Wkurzały mnie na początku i to wieczne omawianie też.Teraz jest dobrze a przede wszystkim lepiej sie czuję i mam przekonanie, że moja terapeutka wkłada w naszą pracę maksimum zaangażowania.Nie dlatego, że jest miła i daje mi rady ale dlatego, że towarzyszy mi i pomaga zrozumić siebie.Problemem jest umówienie sie do niej.Ale podaję Wam namiary Anna Pawełczak-Bałata 501-491-408 to oczywiście gabinet prywatny ale w samym pięknym centrum więc po sesji można dochodzić do siebie na \Plantach:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. zeszłym razem udało mi się zrealizować przestarzałą receptę, więc jest ok:) ale teraz mam wizytę na prądnickiej i chciałam się spytać - wie ktoś z Was coś o dr błędziowskim (o ile dobrze usłyszałam nazwisko;P) z maszachaby??? zawsze jak mam się spotkać z nieznanym lekarzem to mnie stres zżera:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×