Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Od rana jestem roztrzęsiona... wiedziałam, że tak krwa będzie, decydując się znó na fluoksetynę, ale co innego mi pozostało?

Znów przerosło mnie żarcie dnia wczorajszego, czuję się jak wieloryb, po prostu jak potwór - wielki, obleśny i żałosny.

I jadę do konia - jeśli wczorajsze grzanie przyczepów ścięgna rozkręci się w kontuzję, to się pochlastam. Moje pierdolone szczęście...

Chujowo, wszystko do dupy... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nocy strasznie wymiotowalam...nie wiem chyba cos mi zaszkodzilo,dzisiaj jestem bardzo oslabiona.Dobrze,ze malz jest w domu-we dwoje zawsze razniej ;) jutro ma byc pièkna pogoda-tak wièc moze wyskoczymy nad morze-bardzo bym chciala :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LasVegas, wovacuum, jak ja wam zazdroszczę że możecie sobie tak nad morze jechać..tez bym chciała..mój chłopak niedługo będzie miał wolne bo rezygnuje z pracy i będzie szukał nowej..wczoraj wspomniałam że może byśmy pojechali gdzieś się odprężyć bo oboje mamy ciężki okres ale stwierdził że w taką brzydką pogodę nie ma sensu..:( a ja myślę że by mi to pomogło..zazwyczaj po takich wyjazdach odżywam i przełamuję się lękowo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Korba, Krwiopij, Tulam Was bardzo mocno moje kochane dziewczynki :*:*:*:* Telepatycznie przekazuje Wam moc :D

 

Ja dziś wstalam o 10, już zrobilam zakupy, zaraz biore sie za sprzatanie i obiad, słoneczko, kawka, ta sobota nastraja mnie pozytywnie :)

Tylko, żeby sie nie popsuło do wieczora :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna_Modliszka, czytasz w moich myślach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, ja co jesien zbieram kasztany!!jesli ktos lubi takie jesienne ozdoby na stol np.to mozna wrzucac do szklanych kul-pièknie wyglàdajà!!!albo np szyszki w takim szklanym naczyniu i suszona jarzèbina+owoce glogu :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, wcale,mam wrazenie,ze jestem coraz slabsza??dzwonilam do lekarza-powiedzial ze mam zmniejszyc dawke antybiotyku.Ogolnie psychicznie jestem rozbita-ale mam w planach obejrzec "epokè Lodowcowà 3"takze myslè,ze mi przejdzie. :great:

Dzièki za troskè :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było firmowe ognisko :mrgreen: .......a dziś kac gigant :why: , w skali 0-10 rano było 100000000.....teraz już lepiej...polazłam na zakupy, oczywiście nie przeszłam obojętnie obok Starej Mydlarni i zakupiłam sobie dwie świece zapachowe.....korzenna i opium.....mmmmmmm.

Teraz czas na kąpanie, trzeba się ogarnąć i ruszam do M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, tez lubie takie pierdolki ozdobne.Nawet niewiem czy w tym dziwnym kraju sa kasztany haha.Czasu i cierpliwosci brak,aby szukac. Ogolnie rzecz biorac-zalosne:) W Pl to sie lazilo po lasku,zbieralo.Wtedy wracajac z pracy piechota szlam ulica gdzie po jej calej dlugosci rosly kasztanowce(chyba tak sie drzewo nazywa hihi:)Bylo co zbierac.Zlota polska jesien:)Ahhhh...rozmarzylam sie.

Wiola nie jestes sama z bolem.Ciagle mnie afta meczy,choc juz nie boli tak bardzo.Wczesniej na tym poliku spac nie moglam.Kurcze moja afta jest dziwna taka wypukla z bialym rozlanym srodkiem bleee;/Ponoc powinny byc plaskie,a ja jak zwykle mam jakis wyjatek

:why: Ile to sie goic bedzie?Czy wogole sie zagoi:(( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy benzo w takich przypadkach pomoże ? Dziś mam imprezę (imieniny teściowej) Jezu jak nie chce mi się iść. Więc zastanawiam się czy na to ogłupienie benzo pomoże ?

 

Co poradzicie ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Ciśnienie 160/90 wszystko mi drży. Nie mam lęku ale dziwnie się czuję. FUCK

 

benzo pomoże, bo to objaw lęku.... Bierzesz jeszcze seroxat? Zwiększyłeś dawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×