Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

mysle,ze w Off-topic:)Nie znam sie

wyslalam mojego chlopa do miasta.Chwila wytchnienia:)Kazalam mu kupic farbe do wlosow:D Nie nakladalam nic 1,5 mc!!Mam odrosty i takie jasny braz wlosy.Nijakie.Mam nadzieje,ze ud mu sie kupic.To jednak wyzwane dla Niego.Pierwszy raz dostal takie zadanie i byl lekko przerazony :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byla na wycieczce z mlodszej klasy taka mega blondyna, patrze po wycieczce, a ona stoi na przystanku naprzeciw mojego mieszkania :shock: wyszedlem i zagadalem do niej, rece mi sie trzesly w 3 dupy jak zapisywalem jej numer, ale mam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupeee jeza :/

Myślałam ze to już umowe podpisujemy , juz zaczynam prace a to tylko rozmowa kwalifikacyjna w biurze pośrednictwa

Pojechałam tylko po to by potwierdzic ze jestem zainteresowana praca :/ Praca na 3 zmiany, 8 zł/h brutto.

Mam czekać na ich telefon bo nie wiedza jeszcze kiedy rusza ta produkcja. Być może w przyszlym tygodniu byc moze wcale , supeeeeer :roll:

Od 8 rano zalatana, udenerwowana, padam na pysk ....

 

Dziękuje kochani, że kciuki trzymaliście *:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zjadłam, a nic nie zwymiotowałam.

Pieprzone szczęście w nieszczęściu.

 

Byłam w poradni, dowiedziałam się, że mam skrajnie neurotyczną osobowość, jestem zamknięta i zdystansowana, aspołeczna plus przyjmuje postawę obronną w kontaktach z ludźmi. I że mam ładne włosy.

Mam dość.

Odwiedziłam Hamleta, grzeje mu noga, jak znów się zerwał to kurwa się powieszę.

On milczy, zapewne grzebie się w swoich problemach, całe dnie siedzi w domu i jest bez grosza przy dupie.

 

Tylko płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, haha dobra jestes.Ja w Liceum bylam nie lepsza:D Tez dostalam 3 jedynki na pamietanej chemii.Jedna za nie przygotowanie do odpowiedzi,druga za brak jakis lekcji w zeszycie,a trzecia za to,ze rzucilam ze zlosci zeszytem o biurko:D To byly piekne czasy :mrgreen: Pozniej przez 5 lat koledzy wspominali owa feralna lekcje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa, no widzisz, mówiłam że nie zrozumiałam.

Raczej się wkurzyłam na panią, ona jest wredna z natury. Chociaz fakt, że na co najmniej jedną zasłużyłam. No bo trzeba się uczyć jak się nie chce dostawać jedynek. A ona znów mi grozi że mnie zostawi na drugi rok w drugiej klasie. Mówi tak trzeci rok już, więc za bardzo się tym nie przejmuję, szczególnie że to nie ona mnie będzie klasyfikować na semestry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, zgadzam się, niestety, jest smutna, ale prawdziwa.

niemądry, kocham Hamleta, a to różnica, ja nie wiem, już nic nie wiem.

 

Od paru dni siedzę jak warzywo, zawieszam się. Od czasu napisania ostatniego posta siedziałam po turecku i gapiłam się na kanapę. Nie myślałam o niczym, nie czułam nic. I ostatnio często mi się zdarza tak wyłączać - na pół godziny, godzinę, dwie, kilka...

Jestem zasranym warzywem. Neurotycznym w dodatku, ale to akurat mam gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×