Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Nie wiem czy pomagają. Ten facet leczy mnie całosciowo. Wie,że mam nerwicę. też robi mi terapię. To co mówi.... To ma odniesienie raczej do mojego fizycznego zdrowia, które odzwierciedla moja psychika. Bo wszystko jest ze sobą powiązane. Dużo ludzi chodzi do niego. Terminy juz pozajmowane. Ja jak wychodzę od niego to juz zapisuję się na ...za miesiąc. Jestem stałą klientką.

A zioła napewno działają odtoksyczniająco. Ja tyle palę papierosów. Kawę piję. Napewno nie zaszkodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Oj tam. Nie jestem też konsekwentna. Czasem z wygodnictwa, z lenistwa też. Jestem w takim stanie teraz,że nie wiem czego chcę. To te napięcie pewnie wynika z nieklarowności moich potrzeb. Bo nie wiem do końca jakie są. Niby wiem, a za chwilkę nie wiem. I mam nadzieję,że je poznam.

Ty też tak musisz Kasiu robić. Dojdziesz do ładu ze sobą.Mówię Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Byłaś u gina? Ja byłam. Nie zrobiła mi cytologii, mam przyjść w styczniu. Szyjka wygląda dobrze. Oczywiscie nie obyło sie bez dafneginu. Krem na lekki stan zapalny. Normalka u mnie.

 

Jeszcze nie doszlam do łazienki. Idę.

 

Ucałuj ślicznotkę ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, No tak....bo Ty Kasiu masz ten gipsior przecież. Ale jak go ściagniesz....to idź. Dla swego względnego spokoju.

 

Kotka Cię pilnuje. Pewnie sprawdza co jakiś czas czy jesteś. Już przywiązała się do Ciebie.

Dojem jabłko i idę spać.

Dobranoc.Do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, jakie cudo masz na avatarze:)Slodycz

 

A ja ciagle zmagam sie z bolem tego dzyndzla;/Boli,kluje jak cholera;/ wczoraj zajrzalam tam i wyglada jak odstajacy platek z bialym srodkiem na czubku.Co to jest za dziadostwo?O nieee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×