Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

no ładnie :) a Wy tak przy ludziach o ocieraniu hmmm?:))

moj dzien poniedizałek zaczełam 2 tydzien pobytu na oddizale dziennym psychiatrycznym i jest dobrze...napady lęku sa i beda ale ja bede twarda i sie nie dam..dobrze gadam bo po 2 drinkach jestem:)

zdróweczko Wasze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie.....

 

Godz. hmmm jakaś 19.00, dzwonek do domofonu.... Jak się nikogo nie spodziewam, to często nie otwieram, dużo dzwonków - nie otwieram. Dzwonek bezpośrednio do drzwi - panika, nie otwieram. Siostra dzwoni, mówi, żebym otworzyła, paczka do mnie.....

 

Otwieram. Pan z pudełkiem kartonowym, otwartym. W środeczku patrzy na mnie niebieskimi oczętami takie wystraszone małe coś. Szare, puszyste. z grafitowymi uszkami, łapkami, i ogonkiem. 7-tygodniowy persik, z kokardą przy której jest napisane "Pokochaj mnie".

Bessi siedzi teraz przy mnie zafascynowana klawiaturą, gryzie mnie w łokieć. Wcześniej spała mrucząc na moich kolanach. Chyba się dobrze czuje, bo wywija się na wszystkie strony i pokazuje brzusio.

Nigdy nie miałam kota. W pierwszej chwili miałam ochotę ochrzanić siostrę, myślałam, co ja mam znią zrobić.... ja się sobą nie umiem zająć.... Wdrapuje mi się teraz na rękę i się patrzy na mnie. Kuleczka mała puszysta....

 

Korba i kot..... tego jeszcze nie było.....

 

[Dodane po edycji:]

 

Haniu, tulę Cię mocno. Został, bo Cię kocha. Naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ja tez mieszkam w bloku moze kiedys jak bede miała chałupe:)działka juz jest.........

a na razie marzy mi sie drugie dziecko.......

miałam persa kiedy samiec błekitny nie pamietam nazwy ale miał szara siersc i piekne duze bursztynowe oczy..nie wykastrowalismy go zaczął łazic na plachandry i potem pare razy go widziałam zdziczał...i juz nie wrocił..cały facet:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, mówisz? dam sobie radę? jestem strasznym dzikusem. w pierwszej chwili chciałam uciekać. ja patrzyłam na nią przerażona, a ona na mnie, też przerażona.

 

PS. moja psychiatra dzwoniła. przełożyła mi wizytę na za 2 tygodnie.... kiedy mam mega kryzys i liczyłam dni do czwartku... no i kończą mi się leki.... dno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu kochana jestem mega szczesliwa , ja Ci powiem jak to jest :D

Zauroczy Cie, zaczaruje, zakochasz sie w tym malym pyszczku, w tych błyszczacych ślepkach, w tym slodkim mruczeniu, wieczorem wtuli sie w ciebie, jak do mamusi, a rano .... rano kochana bedziesz miec pol mieszkania rozpier...olone, kwiatki roz...walone , firanki pozaciagane, ale to nic, itak bedziesz kochac, bawić sie itd itp, znowu wieczorem wtuli sie , pomruczycie sobie, a rano przywita Cie wielki kupsztol na srodku pokoju :D

Nie martw sie kotki sa słodkie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, rano kochana bedziesz miec pol mieszkania rozpier...olone, kwiatki roz...walone , firanki pozaciagane, ale to nic, itak bedziesz kochac, bawić sie itd itp, znowu wieczorem wtuli sie , pomruczycie sobie, a rano przywita Cie wielki kupsztol na srodku pokoju :D

Nie martw sie kotki sa słodkie xD

zaj..ste:) reklama jak 150:)

ja miałam kota robił kupe i siku do łozka to był kocur znaczył teren smierdziało jak w smietniku fee:)\\

ale kotki sa faaajne:P Garfield,albo kot Tom (tom&jerry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, wiesz, że moja już jest nauczona robić do kuwety? rodzina z której przyszła ma więcej persów i Bessi już została nauczona. w paczce dostałam żarełko dla niej do jutra, na razie zrobiłam prowizoryczną kuwetę, a jutro resztę kupię. a ze zniszczeniami się liczę... już dziś była zafascynowana firanką... :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

LasVegas, dzięki za porady i dobre słowa, a powiedz, czy to jakaś konkretna trawka musi być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×