Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

niemądry, strasznie smieszne :why:

Łażę po ścianach, nie dam rady, no nie dam... musiałam drastycznie obciąć sobie xanax, bo zostałabym w pewnym momencie bez tabletek zupełnie i umrę, kurwa, umrę w agonii.

Co chwila ataki lękowe, sztywność mięśni, histeria.

Zrzygam się tym po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorszy od dłuższego czasu

 

chcę nie być

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeccccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhcccccccccccccccccccccccccccccccccęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęe bbbbbbbbbbbbbyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyćććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć

chce uuuuuuuuussssnąć

wykrwawić się.. to najpiękniejszy rodzaj śmierci...

wykrwawić się

 

Jezu,jak mi ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, psychiatra wystawiła mi receptę i powiedziała, że to już ostatnia i ze mam sobie go uciąć. Amen.

A ja kurwa nie daje rady, z dwóch mg zeszłam jakoś do jednego, na dniach i już nie mogę, rozwali mi ten głupi łeb po prostu, a ją to nie obchodzi.

Jak jestem chora to szpital, nie mam prawa tam jęczeć. :why:

Siedzę i wyję i już nie mam siły... mam go odstawić ale nie wiem do cholery jak, na jednym opakowaniu, które już chyba z tydzień okupuję...

Boże, BOŻE błagam niech to się jakoś skończy.... jakkolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetrwałam wizytę u dentystki, ale tak naprawdę to ja nie za bardzo czuję czy żyję. Przez 25 lat swojego życia nigdy przenigdy nie przeżyłam tak silnego bólu. Gdybym wiedziała, że będzie tak cholernie (!!!) bolało to jednak bym się chyba mimo wszystko zdecydowała na zastrzyk, sama dentystka mnie namawiała, żeby tym razem wziąć... :pirate:

Głowa mnie teraz napie*dziela, jestem wypruta z sił, niedobrze mi jeszcze z bólu, dobijcie mnie... :why: Idę się zaraz położyć, może się trochę lepiej poczuję. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, psychiatra wystawiła mi receptę i powiedziała, że to już ostatnia i ze mam sobie go uciąć. Amen.

A ja /cenzura/ nie daje rady, z dwóch mg zeszłam jakoś do jednego, na dniach i już nie mogę, rozwali mi ten głupi łeb po prostu, a ją to nie obchodzi.

Jak jestem chora to szpital, nie mam prawa tam jęczeć. :why:

Siedzę i wyję i już nie mam siły... mam go odstawić ale nie wiem do cholery jak, na jednym opakowaniu, które już chyba z tydzień okupuję...

Boże, BOŻE błagam niech to się jakoś skończy.... jakkolwiek.

 

To normalne, jak pisałem grubo pojechałaś. Spórbuj schodzić z dawek o 0,25 tygodniowo. Jaki kolwiek lekarz o zdrowych zmysłach, nie zaleciłby schodzenie z 2 mg do 1. Ewentualnie zapytaj lekarza o zastapienie Xanaxu - Rellanium. Znacznie łatwiej z tego zejść. Wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl ktos z was w tropical island w berlinie ;)? ja bylem 3 lata temu z wycieczka szkolna i w tym roku u mnie w szkole tez chca taki wypad zorganizowac

 

[Dodane po edycji:]

 

z tymi nieuzywanymi juz lekami to chyba na targ pojde :pirate: troche juz sie tego uzbieralo.

 

[Dodane po edycji:]

 

wlasnie przed moja kamienica byl wypadek :-| samochod potracil chlopaka. gosciu lezy nieprzytomny, chyba nie zyje. a huk byl taki jakby dwa samochody sie zbily. rok temu bylo to samo, prawie w tym samym miejscu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabrali go na sygnale do szpitala, wiec jeszcze zyl

a serducho to mi jeszcze lupie :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja bylam w Tropical Island. Jestem fanem aquaparkow:) Ale lepsze od TI sa Druskienniki!

mi sie tam bardzo podobalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez hehe :D

i tam sa takie odstepy na zjezdzalni ze idzie sie ladnie otrzec :?

 

Wlasnie teraz robia takie zjezdzalnie...:/ Byles moze na Fali w Lodzi? Tam tez sa odstepy i przez to zjazd jest bolesny. Super jest ta nowa zjezdzalnia kamikadze w Lodzi wlasnie,ale nie odwazylam sie zjechac, bo mialam wlasnie nawrot nerwicy,gdy tam bylam.Nie wiem,co mnie podkusilo by w ogole tam jechac w takim nedznym stanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×