Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie!Czy macie tez tak ,ze sie ciagle zadreczacie?Np,ze Was z pracy zwolnia,byle co powiesz,byle co zrobisz bedzie zle?Mam dosyc tego:( Czuje sie osaczona przez wlasne negatywne emocje.Jakbym bym zyla w Orwell'owskim swiecie.Boje sie doslownie juz o wszystko.W firmie gdzie pracuje jest rowniez moja Matka.Zaproponowali jej wiecej godzin.Oczywiscie prosza mnie o to,abym Jej przekazywala.Ja mam tego dosyc,wiec daje im Jej numer.Gdy ta odmawia boje sie,ze i mnie zaraz zwolnia bo przeciez to moja Matka i zle wyglada.Ja zwariuje,oszaleje.Pytam-nie chcesz wiecej godzin ,a narzekasz na brak kasy?Po czym wpadam w szal i sie kloce.Jestem taka,ze jak ktos cos proponuje to kluje zelazo poki gorace.Wydzwaniam,zalatwiam,chce pomoc,a i tak jest niedobrze.Pozniej sie martwie,zadreczam.Przeciez nie moge byc za kogos wiecznie odpowiedzialna.Tym bardziej za kogos niewdziecznego.Mam dosc tego zycia:((Teraz biore na kark to,ze Ona odmowila,wiec ja musze wziasc prace za Nia:(Wewnetrzna presja,nerwica natrectw.Zyje w ciaglym stresie.I choc sie wyprowadzilam to ciagle cos.Kazdy czegos ode mnie chce.W pracy kojarza Matke ze mna ,a Mniez moja Matka.To jest jakies chore!!!Przeciez to nie znaczy,ze mam za Nia odpowiadac?!Pomozcie mi:((Wykanczam sie :roll: Chce miec wkoncu spokoj.

 

[Dodane po edycji:]

 

Do tego obejrzalam polski dramat,,Rozyczka''i uwierzylam w nasza kinematografie.Przepiekny film z Sewerynem,Boczarska i Wieckiewiczem.Ryczalam i nadal rycze po obejrzeniu.Czy ktos ogladal?

Muzyka Michala Lorenca wzruszajaca.Jestem pod wielkim wrazeniem.Polacy tez potrafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×