Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie slucham muzyki Michala Lorenca ze sciezki dzwiekowej do filmu ,,300 mil do Nieba''.Film wzruszajacy,prawdziwy,pokazujacy polska smutna rzeczywistosc :cry: Jednak tak bardzo umilowana przeze mnie.Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam u mojej psychiatry - fajna kobitka, podniosła mnie na duchu , także dzisiejszy dzień nie był najgorszy, ale leczenie zaczynam. Powiedziała, że dobrze ,że przyszłam bo samo to to raczej nie minie.Na dodatek dostałam ten sam lek co wcześniej(lexapro) ,ale o połowę tańszy (mozarin).

W środę zaszczepiłam się na grypę i czuję jak bierze mnie jakieś choróbsko :roll: rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki działają!!! URRA To jest dopiero potęga SSRI.

ale i tak do tej pory spaprało mi się w życiu tak dużo, że strach myśleć co będzie dalej, dobrze chociaż, że mogę myśleć, funkcjonować, przynajmniej dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie głowa boli potwornie, połowicznie, przy skroni, od wczoraj wieczora. :evil: Mam przy tym jakby paraliż lewej strony twarzy włącznie z okiem i ból szyi oraz całej ręki po tejże stronie. Jednym słowem nie ma to jak migrena. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do "normalności".

Wypiłam kawsko i wypaliłam fajka - ostatnimi dniami nie dawałam rady, tak się przeziębiłam, a ja nie lubię zmian, obco się czuję i wszystko się pieprzy. Dzisiaj powoli wypełniam zwyczajowy plan dnia, włącznie z lekki atakiem lęku/niepokojem.

Pieprzę to, to norma u mnie i boję się, kiedy się zmienia.

Gniecie mnie coś do ziemi, jakieś niemiłe myśli mi chodzą po głowie, niepokój nie minął, ale to też normalne, tylko takie smutne... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją małą Puszką chyba coś nie tak - nie podgryza, pokłada się i nie chciała wylizać opakowania po serku wiejskim light, ani obgryźć do końca ogryzki. Martwię się. :(

 

[Dodane po edycji:]

 

dopisek:

 

Poza tym zdałam sobie sprawę, jak bardzo boję się założyć spodnie. :shock:

BARDZO :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę od nowa leki i wcześniej jak brałam byłam w tak tragicznym stanie ,że nawet nie czułam jak się rozkręcały , teraz nie jest tak źle i chyba dlatego czuję się dziwnie już po pierwszej tabletce ;/ szczękościsk, niepokój, brak apetytu mimo ,że czuję że jestem głodna, zawroty głowy ehhh trudno trzeba jakoś przeżyc te początki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, nie, nie gryzą, ale mogłabym się w nie nie zmieścić, a tego bym nie chciała.

To bzdurne, bo ważę tyle samo, ale czuję, że jest mnie więcej.

Mam dość, weźcie mnie odstrzelcie, bo nie dość, że ja się sama ze sobą męczę, to jeszcze inni ze mną też. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, wiem wiem WIEM i tego się boje

brokenwing, taak, kilka dni nie noszenia spodni (byłam chora, śmigałam w piżamie) strach przed tym, że przytyłam i w nie nie wejdę, a to by mnie położyło na łopatki, bo świadczyłoby o mojej beznadziejności

Tak mi źle... :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Misiek_NL, chociażby po to, żeby wreszcie opuścić Norę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kochani mam pytanko i bardzo prosze o odpowiedz:gdzie w necie znalezc transmisje na zywo meczu siatki Polska -Kanada??????szukam ale cos mi nie wychdzi to poszukiwanie :? bardzo proszè pomozcie!!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×