Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

_z_

Użytkownik
 • Zawartość

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. _z_

  [Sosnowiec]

  na Zagłębiu tyle nerwicowców...możemy sobie z dachów pomachać :)
 2. Było lepiej , zaczynałem wierzyć w to że jest jakaś nadzieja na wyjście z tego syfu jakim jest nerwica lękowa czy agorafobia Wszystko runęło , zawaliło się jak domek z kart razem z odejściem wybranki serca , odeszła nadzieja Zostałem więźniem pokoju , jedyną koleżanką jest nerwica , a i depresja zagląda w okno. Jest źle , tak bardzo źle
 3. _z_

  Czas na zmiany pomoc.

  Ja tak zaczynałem , piłem i piłem dzień w dzień aby zagłuszyć lęki i agorafobie. Skończyło się na tym że wywinąłem orła wracając z imprezy i byłem bliski zejścia z tego świata. Nie idź chłopie tą drogą , alkohol nam wcale nie pomaga tylko dobrze maskuje objawy. Lepiej się bać po trzeźwemu niż być kozakiem po piwie. Do tej pory choruję na agorafobię i mam ogromne problemy z życiem , ale głowa jest trzeźwa... Gdybyś potrzebował pomocy , miał pytania wal PW
 4. _z_

  Mój dzisiejszy dzień

  Najgorsze dni od dwóch lat. Nadzieja umarła , umarło wszystko. Nałogowo ryczę. Pozdrawiam lękowców.
 5. Mam podobny problem , czerwone policzka. Stosuję krem który niweluje zaczerwienienie skóry Nie wiem czy Twoje policzka też są tak gorące i masz wrażenie jakby płonęły ?
 6. Na dworze przyjemnie wiosennie , ja zamknięty w domu...czasem chciałbym być "normalny" w takich właśnie chwilach jak ta spływam na same dno , a z dna podnieść się ciężko.
 7. Nie mam matury - nie czuję się z tego powodu gorszy.
 8. Tak. Miałem tak nawet kilka godzin temu
 9. _z_

  Samotność

  "samotność zabija od środka "
 10. Moje bije jak oszalałe , czasem tak mocno iż panikuję , biorę beta-bloker metocard 50
 11. _z_

  Fobia społeczna!

  Uważam że dobry psycholog SAM powinien ją jej zaproponować , a nie ona powinna pytać psychologa... Płaci - wymaga , a nie , płaci - prosi. Jeśli psycholog pyta tylko co u niej to chyba psycholog " z koziej dupy..."
 12. Bez brania leków zrobiłem mikro postęp - kiedyś ciężko było mi wyjść na klatkę , ostatnio wystałem całą mszę w kościele , oddalam się co raz bardziej od domu . Co mi pomaga ? Pogodziłem się z chorobą , przestałem traktować ją jak coś złego , był czas że medytowałem - to także świetne "lekarstwo"
×