Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dobrusia

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Emetofobia – lęk przed wymiotowaniem lub przebywaniem w pobliżu osób wymiotujących. W niektórych przypadkach u osób cierpiących na tę fobię dochodzi do zaniku życia towarzyskiego i pojawiania się w publicznych miejscach (ze strachu że ktoś mógłby niedaleko nich zwymiotować), a także mogą występować zaburzenia w jedzeniu - chorzy mogą bać się że po zjedzeniu czegoś mogą zwymiotować; dlatego mogą być mylnie diagnozowani jako chorzy na anoreksję. Osoby z emetofobią mogą zadawać sobie wiele trudu, aby nie zwymiotować lub nie zobaczyć innych wymiotujących osób. Ja to mam i chcę się tego pozbyć.Macie jakieś pomysły???
 2. dobrusia

  Pokaż mi co chcę...

  http://img.partybox.pl/zasoby/images/small/27270.jpg Ja chcę twoje ulubione zwierzę
 3. dobrusia

  Pokaż mi co chcę...

  http://gfx.dlastudenta.pl/photos/dlastudentki/kulinaria/roznosci/jajecznica_maka.jpg Ja poproszę o świnkę morską :)
 4. dobrusia

  Pokaż mi co chcę...

  http://podpalmami.slonecznewczasy.eu/wp-content/uploads/2010/03/Tatry.jpg A ja poproszę o mleko
 5. dobrusia

  Pokaż mi co chcę...

  http://cc1sk.w.interia.pl/rtg.jpg Ja poproszę o ciołka ( matowego)
 6. dobrusia

  Pokaż mi co chcę...

  ALEKS*OLO a gdzie prośba?
 7. dobrusia

  Witam Wszystkich

  Fanta mam zdiagnozowany Zespół Aspergera,Emetofobię formalnie nie mam zdiagnozowanej, ponieważ ciężko o specialistę i wszyscy wmawiali mi anoreksję a ja mam poprostu cholernie duży lęk przed zwymiotowaniem ciągle o tym myślę, żeby to się nie stało i przez to ciagle mnie mdli i nie mogę jeść
 8. Gra polega na tym że jedna osoba mówi że prosi o np. krokodyla a my szukamy zdjęcia krokodyla i wklejamy link a pod linkiem piszemy o co my prosimy. Więc zacznę: Proszę o małego kotka
 9. dobrusia

  Witam Wszystkich

  Emetofobia – lęk przed wymiotowaniem lub przebywaniem w pobliżu osób wymiotujących. W niektórych przypadkach u osób cierpiących na tę fobię dochodzi do zaniku życia towarzyskiego i pojawiania się w publicznych miejscach (ze strachu że ktoś mógłby niedaleko nich zwymiotować), a także mogą występować zaburzenia w jedzeniu - chorzy mogą bać się że po zjedzeniu czegoś mogą zwymiotować; dlatego mogą być mylnie diagnozowani jako chorzy na anoreksję. Osoby z emetofobią mogą zadawać sobie wiele trudu, aby nie zwymiotować lub nie zobaczyć innych wymiotujących osób.
 10. Postaraj się słuchać nauczyciela i patrzeć na jego usta to pomaga.Mnie pomaga zapisywanie na żółtej kartce tego co mam się nauczyć,potem w szkole przypominam sobie mój ulubiony kolor-kartkę-i widze co zapisałam. Mam nadzieję że pomogłam :)
 11. Witam nazywam się *** mam prawie 11 lat,cierpię na emetofobie. Mam nadzieję, że znajdę pomoc.
×