Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Totalny spadek formy :/ jakoś to pisanie magisterski i spotkania z promotorem strasznie mnie stresują... raz, że przez ten cały stres pustka w głowie, dwa, że przed samą sobą tłumaczę się dlaczego nie zabrałam się za to wcześniej....

Czuję się na maksa niekompetentna i nie wiem jak dalej sobie z tym poradzę :/ wrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacas wracaj na forum!!!!!mam nadziejè ,ze to przeczytasz??wracaj i siè nie fochaj :?

Jako ze mam jeszcze kilka dni wolnego-plecy juz niz bolà,oskrzela ok-zamierzam siè dziisiaj powloczyc po galeriach..otworzyli kilka nowych-trzeba trochè poobcowac ze sztukà :D ogolnie dzien ponury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle.

Od rana duszności i niepokój, moja głowa wymyśla niestworzone scenariusze wszelakiej tragedii, jaka się może stać po jego wyjeździe, a powinnam trzymać kciuki.

Zła kobieta ze mnie, zła narzeczona, zły człowiek.

I przytyłam.

To mieszanka ponad moje siły - strach, ogromny i paniczny, poczucie winy plus dodatkowe kilogramy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, byłam, ale dieta, jaką proponuje dla mojego trybu życia i zapotrzebowań mnie przerasta.

Wolę się szarpać.

Moja waga ciągle się waha, niestety, sama jestem sobie winna.

 

Anyway - dlaczego nie potrafię się cieszyć "szczęściem" mężczyzny, którego kocham? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, nie nie wywalà Ciè.jaki kierunek wybralas?? :Dchojrakowa, bo chcesz,zeby facet byl przy Tobie-kochasz Go i to jest zrozumiale.Moj jak wyjechal,wytrzymalam bez Niego rok.I przyjechalam za nim.Inaczej nie dalabym rady-mialam juz takie ataki lèku,ze nie bylo wyjscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, pewnie,ze nic siè nie stanie:)na dziennych bèdziesz czy zaocznych??fajny kierunek wybralas-ja studiowalam pedagogikè opiekunczo wychowawczà-ale zaliczylam tylko 2,5 roku i musialam zrezygnowac..braklo mi funduszy,stracilam pracè wtedy,rodzice nie mogli mi pomoc a byly màz tym bardziej.Byl usatysfakcjonowany-ze zrezygnowalam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×