Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, poczucie humoru i umiejętność śmiania się z siebie to jedyne co ubarwia ten chory stan, którego doświadczam ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

jakasia, ja się po prostu boję zostać sam na sam z tym, co mnie gnębi. w sensie - skupiać się tylko nad tym, odciąć się od resztek normalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Mówię Ci Kasiu,że wszystko się ułoży. Też mam parcie....ciągłe.Mam dosyć stanów, w których widać moje emocje. One są tylko przepełnione wkurwieniem i złością. Wszystkie są dla mnie podpadające. I nie umiem wypoczywać. Relaksować się.

dzisiaj byłam na terapii

może jutro napiszę o czym była

zastanawiająca sesja jak dla mnie

zadała mi pytanie, proste pytanie i nie moglam odpowiedzieć, nie umiałam

jestem powalona

prostych pytań nie rozumiem........

 

Co się stało Hani? Gdzie jest Hania? Napisałam jej coś na pw. Nie wiem czy się obraziła...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, Kurde Haniu.........dobrze,ze jesteś.

Ostatnio zrobilaś się taka tajemnicza. Wygadaj się.No, chyba ,że to taki temat jak mój na pw. Nie wszyscy o czymś muszą wiedzieć.

To nie naciskam.

 

Czekam,az wyschną mi paznokcie i pójdę się położyć.

Ostatnio miałam wzorki na nich od kołdry, przykleily się podczas nocy do pościeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, dobrze że nie zasypiasz z gumą do żucia bo by Ci się przykleiła do włosów :)

 

[Dodane po edycji:]

 

No pierwsza nocka prawie za mną jakoś udało mi się to przeżyć jeszcze tylko cztery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iza.. wspolczuje. Moja mam ma alergie na gryzonie. Okazalo sie dopiero jak mielismy swinki morskie i przyjechalo pogotowie bo nie mogla oddychac. w jej przypadku leki tylko lagodza objawy, aale gryzoni w domu nie mozemy miec :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, jestes pewna ,ze to uczulenie na kota?? o tej porze roku,uaktywniajà siè alergie na grzyby plesniowe,czèsto niewidoczne,roztocza itp.Najlepsze leki na alergiè sà na receptè!! a kicia moze zostac-moj brat ma straszne uczulenie na siersc-a w rodzinnym domu sà dwa kocury.Ma specjalne tabletki i krople.zapytam go po poludniu co to za lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupsko, testy powinno robić się w zimę, wtedy kiedy jest najmniej alergenów w powietrzu bo wyniki mogą być zaburzone. Dlatego, fajnie by było jakbyś je powtórzyła gdzieś w grudniu. Poza tym już teraz możesz spróbować z homeopatią - a nóż widelec pomoże :) Poszukaj w necie jakichś leków tego typu :smile:

Coś się na pewno da zrobią, ja też pewnie bym szukała innych sposobów...nie oddałabym koci za żadne skarby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pogrążonych tą chorobą...

Mój dzisiejszy dzień zaczął się nerwicowo, obudziłem się około 10 i czuje sie zmęczony i dręczą mnie skurcze pikawy :( jednak uświadamiam sobie że to tylko nerwica i że nic mi nie grozi i jakos lepiej sie czuje...

Jakiś miesiąc temu to jeszcze była masakra ze mną, trzeba było dzwonic po karetkę o 3 w nocy bo myslalem ze zaraz umre.. przyjechali zrobili ekg i stwierdzili ze to nerwica odrazu sie uspokoilem i wszystko minęło.

W tą sobote i niedziele praktycznie nie trzeźwiałem i czy to możliwe że te ataki mogą powracać właśnie po takich imprezach? Tzn. Alkohol pewnie ma duzy wplyw na ich powroty?

I mam takie pytanko jak sobie radzicie z tymi częstoskurczami? Jakieś leki? Ziółka?(:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechalam zalatwic trochè spraw w urzèdach i przezylam koszmar-duchota,smierdzàcy piwskiem ludzie juz o godzinie 11(a podobno Polacy pijà :twisted: ).panie w urzèdzie ledwo co dukajàce po angielsku ,a potem w autobusie tlumy dzieciakow wracajàcych ze szkoly-okna szczelnie zamkniète w autobusie mimo ze na zewnàtrz temperatura 22°C :evil: corka jèczy ,ze ma za duzo nauki,ze nauczyciele siè uwzieli na nià'(wèszy spisek) i telefony od mamy,ktora nie potrafi siè odnalezc na emeryturze mimo ze dopiero drugi miesiàc nie pracuje i powinna jakos odpoczàc :? No i koorwa jak tu siè nie napic?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, rozumiem Ciebie doskonale.Ciagle cos,odpoczac nie mozna,a najlepsza Twoja Matka:)Niewiem czemu rodzice na starosc robia sie jak male dzieci,a przeciez dzieci nie sa od tego aby ich nanczyc .Przynajmniej ja z moja Matka wiadomo co przeszlam i ukrucilam kontakt tylko do pracy.

Tez bylsimy dzis w Urzedzie.Tutaj to dopiero szlak trafia jak slysze,ze po 4 latach pracujac tutaj ,nadal wymagaja ode mnie pokazania Home Office z kazdej pracy haha.Paranoja.Traktuja Nas jak uciekinierow.Moze niedlugo o wize poprosza.Musielismy oczywiscie uswiadomic Pania urzedniczke ,ze po przepracowanym legalnie roku nie potrzeba robic kolejnych certyfikatow.To za 10 lat tez moze mnie o to poprosza?Debile!!1Panstwo idealni.Zrna z siebie Bog wie kogo;/ Poczulismy sie jak jakies szczury;/Do tego Jej rozmowa z kolezanka przez telefon-Jest tutaj dwojka Polakow;/

Wyrabiam sobie Residenta bo kur....dostane.Biurokraci wstretni.Zly dzien,zla pogoda.W pt wyplata i juz mysle,zeby mi wyplacili bo na mieszkanie idzie kasa.Oczywiscie zyje w leku,co 2 tyg,ze mi przelewu nie zrobia.Kiedys raz zapomnieli i sie narodzil nowy lek;/Zygi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, ja staram siè o obywatelstwo-niby juz wszystko jest zalatwione,niby na tak;ale wiecznie jakies papiery przychodzà!!poza tym nie rozumiejà,ze chcè zostawic sobie polskie obywatelstwo i przyjàc to ichniejsze.No co w tym dziwnego kurde ze chcè miec podwojne??ja pierdolè dziisaj normalnie.Màz nie mial zadnych problemow z zalatwianiem tych spraw..nie wiem moze usmiechal sie do pan urzèdniczek?? :twisted:

W sobotè mam wielkà imprezè u siebie-przyjezdzajà nowi koledzy malza z pracy z zonkami-liczà na dobre jedzenie :D nie mam pojècia jakie zarcie i wogole??jakies pomysly??bèdè wdzièczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, też mam uczulenie i takie same objawy! i w dodatku swędzi mnie szyja...

wovacuum, a w jakim kraju mieszkasz? :)

 

Wstałem po nocce... nie ma tak źle obiad zjadłem i teraz leżeć i czekać do wieczora na kolejną nockę dzień jak co dzień... masakra!

Gardło boli trochę nadal teraz katar w dodatku!

Ale lęków jako tako nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, wiem,tutaj tez tak jest,ze jeden ma szczescie,a drugi nie.Ja musze chyba byc tutaj 5 lat,aby sie starac o obywatelstwo i pewnie wymagaja swietnego angielskiego.Nie mam pojecia ,tak jest w USA z tym,ze po 10 latach.Moj wujek i Tata maja dwa obywatelstwa:)Takze pewnie ,zalatwiaj sobie.Nie bedziesz miec problemow z Urzedami ,z zalatwianiem formalnosci.Same pozytywy!Korzystaj!Belgia to piekny kraj,z tego co widze podrozujac tylko!Te miasta np Antwerpia...ohhh!Tutaj to kurwicy idzie dostac.

Hmm co by tutaj Ci poradzic.Dzis zrobilismy uszka z miesem w pesto(zielone),posypalam cheddarem ,do tego kwasny ogoreczek(polski)Pycha!!!Jesli chodzi o slodkosci to nie lubuje sie w tym.Za to mam bloga mojej kumpeli.Ona piecze niebianskie slodkosci.Kliknij ponizszy link!

 

http://www.wkrainiesmakow.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, myslalam wlasnie o jakis sledziach po zydowsku,moze krokiety z barszczem?jeszcze salatka jarzynowa nasza :D jajka faszerowane,grzyby marynowane,no taka typowa polska zimna plyta..i zimna gorzalka!!aa i jeszcze bigos no i polski chlebek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×