Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Boski dzień.

1. Koleżanki obraziły się na mnie, bo znów je wystawiłam i nie poszłam z nimi do klubu... Co ja na to poradzę, że NIE UMIEM wyjść z domu? Jak im to wytłumaczyć... K*rwa!!!

2. Okazało się, że nie będę miała pracy, którą dostałam... Coś nie wypaliło. Hah, wszystkie marzenia poszły się j*bać.

3. A. wkurzył się na mnie i zostawił mnie samą roztrzęsioną i przerażoną. Zawiódł mnie. W teorii niby rozumiał i wspierał, a jak przyszło do praktyki to spierdo*il. Zerwałam z nim...

 

Chcę umrzeć. Nie czuć już lęku i niepokoju. Chyba sobie w tym pomogę... Właściwie nie zostało mi nic, co by mnie tutaj trzymało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski dzień.

 

Chcę umrzeć. Nie czuć już lęku i niepokoju. Chyba sobie w tym pomogę... Właściwie nie zostało mi nic, co by mnie tutaj trzymało...

Czyś Ty na głowę upadła? Za takie słowa to Admin powinien Cię zabić zanim Ty się zabijesz! :P

Nie masz prawa tak myśleć... i pisać ! to sa gówniane powody!

Ja też przeżyłęm swoje ale Twoje powody to pikuś w porównaniu z moimi!

Pracę znajdziesz...

Powiedz koleżanką co Ci dolega i tyle! zrozumieją to fajnie nie zrozumieją to nie koleżanki w takim razie!

Zerwałaś? to nic lepiej bądź teraz sama i znajdź coś za jakiś czas jak odpoczniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, a co ja mam powiedzieć? 1.Nerwica

2.Jedna zdrada 3. Druga zdrada 4. Trzecia zdrada 5.Siostra ma nerwice leczy się 6. Mama ma nerwicę leczy się 7. Tata alkoholik bo juz patrzeć nie może na nas

8.Pracuję mam kasę ale nie cieszy mnie to przez deprechę... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem dziś lęk i pojechałem na basen po dłuuuugiej przerwie ! :P Było cięzko, ale się udało ! " Nic mi nie stukało, nic nie pukało ! " Jestem dziś w MEGA dobrym nastrojuu ! :great:

 

To super! Cieszę się bardzo, że Ci się udało, życzę Ci coraz więcej takich sukcesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf, gratuluję! naprawdę się cieszę razem z Tobą :) Widać w nerwicy nie trzeba rezygnować z przyjemności - Ty to dzisiaj udowodniłeś :brawo:

 

mnie boli głowa - tzw. napięciowy ból głowy :? bo ból zębów od szczękościdku to było za mało ? ;) no ,ale to początek brania leków, czekam aż się rozkręcą i będzie ok :) mam nadzieję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×