Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje sie okropnie przybita. Od wczoraj wyje :cry::why:

Rodzina ma mnie gleboko w dupie, nie chca byc przy mnie po operacji. Jutro jade na badania, w niedziele wchodze na oddzial a w poniedzialek zabieg. Za kazdym razem, kiedy prosze by przyjechala do mnie matka albo brat w poniedzialek pod wieczor, otrzymuje odmowna odpowiedz, ze nie maja czasu, ze nikt nie bedzie jechac 50km do mnie, bo nie ma po co... Jedyne co zrobia to mnie zawioza i przywioza :why: O ile przezyje oczywiscie...

Ostatni miesiac spedzilam bardzo zywiolowo. Kino, grzyby, ogolne bieganie po miescie. Bylo super. Zajmowalam sie domem najlepiej jak moglam zeby odciazyc matke w obowiazkach. Ale teraz... kiedy to ja potrzebuje wsparcia i pomocy... nie otrzymuje jej. Nikt nie ma dla mnie czasu :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ukochany pisarz o ,ktorym czèsto wspominam Mario Vargas LLosa-dostal Literackà Nagrodè Nobla :yeah::yeah::yeah: nareszcie!! :mrgreen: mam jego wszystkie dziela.Wracam do nich bardzo czèsto.Ach co za cudna wiadomosc. :DTet slonce jak to czytasz,to dzièki za podpowiedz ;) buziaki dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×