Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moglby mi ugotowac krupniczek taki domowy na kurzej nożce? :( Jestem taka glodna.

 

Ugotowałabym Ci z chęcią, ale kiepska ze mnie niestety kucharka. :? A dlaczego akurat krupnik? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, Biedactwo moje... (przytula). Ja niestety nie potrafię za dobrze gotować. :( Krupniku to akurat nigdy nie cierpiałam, w ogóle niejadkiem strasznym byłam. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha zreanimowałam się troszeczkę - trochę dziwną metodą, ale grunt, że zadziałała - zupka chińska i szklaneczka szybko wybitej coca-coli (jak się odbiło to od razu lepiej mi się zrobiło) :mrgreen:

Shadowmere, ja robie dobre zupki (ponoć) więc zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, na mnie cola też zawsze działa, jak się odbije to się lepiej robi ;) Dobrze, że lepiej się czujesz, paskudny wirus jakiś ludzi chyba łapie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys myslalam ze jak ktos tu rzadziej pisze ,to mu sie poprawilo ,zajal sie cyms innym niz choroba i nie ma czasu na złe samopoczucie..w moim przypadku jest odwrotnie :why::(

nie mam juz sił nawet pisac.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, dostalam elektrolity zeby sie nie odwodnic i przeciwbiegunkowy, bezpieczny lek - smecta. Oba sa oblesne, ale najwyrazniej dzialaja, bo na razie mnie nie pogonilo.

Matka nie zrozumie tego. Jak jej zakomunikuje, ze oblalam, to mnie zjedzie jak psa zapewne. Trudno. Jej problem, mam to w nosie. Pojde sobie na jakis kursik z UP, na ktorym tez zarobie, bo UP placi za to chyba pol pensji stazowej czy jakos tak. Potem moze jakas praca na troche, a next year wracam na studia i tyle. Zdrowie jest jednak dla mnie wazniejsze niz cokolwiek innego. Jesli matka tego nie zrozumie to mam to w nosie. Tlumaczyc jej nie bede, ze jak ona chorowala to nie pracowala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem obejrzeliśmy box'a, całkiem przyjemny filmik. Pozniej CSI NY, genialny odcinek! O dziwo noc przespałam bez problemu, ząb się zlitował :roll: oby ten dzisiejszy dzień jakos przetrwać a jutro...brrr, jak ja mogłam sie umówić do dentysty 13-ego?

 

Dzisiejszy dzień jak wszystkie inne-obiad, sprzątanie, plac zabaw itd itd..muszę znalezć kogoś kto mi się dzieciem jutro zaopiekuje a to łatwe nie będzie. Nie mam żadnego pomysłu na obiad więc pewnie jakimiś naleśnikami się skończy

A tymczasem pije zimną kawkę i próbuję się obudzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska - zdrowie to priorytet!!! Ja zaniedbałam zdrowie fizyczne dla nauki, studiów i mam za swoje, teraz nie mogę się z tego wygrzebać, ani nie jestem zdrowa, ani studiować normalnie jak wszyscy nie mogę. :? Tak więc dbaj o zdrówko koniecznie!!! Ten antybiotyk to wielki niewypał... :( Może idź jeszcze raz do lekarza? Strasznie długo się męczysz Biedulko, jakoś podejrzanie długo jak na wirusa, to na pewno wirus???

 

Mój dzień - znowu wyjazdowy. Psychoterapia, odbiór wyników badań(boję się!!!), obiad na mieście, może jakieś mini zakupy, wizyta u pani doktor i tak mi zleci cały dzień... Głowa mi pęka po wczorajszej podróży i stresie u dentysty, echh... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, popieram Twoje podejście w 100%. Nic na siłę. Ja kiedyś poszłam na egzamin z tzw. grypą jelitową- myślałam ,że tam zejdę! To było straszne i zaraz po egzaminie uciekłam do domu. Ledwo tam wysiedziałam nie mówiąc o skupieniu się na tym co piszę. :roll:

 

 

Dobra zbieram się do pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka bylam wczoraj pelna zapalu,ze dzisiaj zaspalam do pracy do jednej klientki.Zadzwonilam do biura z przeprosinami i powiedzialam prawdè.Spalam 11 godzin snem sprawiedliwego :D

Mam nadzieje ,ze mnie nie wywalà z roboty :roll: klientka ma do mnie oddzwonic.Tak wièc idè do pracy na 12 dzisiaj.Pasztet wyszedl boski-trochè spod przpypalilam,ale to nic takiego :twisted: teraz pijè sobie kawkè i czekam na sàdny telefon.Ach wlasnie.Màz jest dzisiaj pierwszy dzien w pracy-nie dzwoni tzn;radzi sobie jakos. :D

Dzwonilam do szkoly-zaczynam od wrzesnia,kurs podstawowy trwa 3 miesiàce i odbywa siè codzeinnie od 8.30 do 11;30.Tak wièc do pracy tylko po poludniu bèdè chodzic.Po takim 3 miesiècznym kursie jest 1 miesiàc przerwy i pozniej nastèpny stopien.I tak 2 lata.Jesli przejdè wszystkie etapy podobno mam biegle wladac niderlandzkim :D wtedy zaczne szukac pracy w swoim zawodzie,czyli w BHP ,co jest tutaj intratnym zajèciem i poszukiwanym wrècz.Taki mam plan.Zobaczymy co z tego wyjdzie :D Kot chyba gdzies mi naszczal kolo biurka bo wali jak cholera :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś plany, sprzątanie, mycie okien wypranie firanek, dokonczyc plewienie na ogródku, no i mój priorytet, którym zajmę sie od razu :yeah: a to wszystko dzieki wovacuum, która nawet nie wie jak mnie pobudziła do życia, zmotywowała i dała nadzieje, że jednak nie jestem do dupy jak mi sie wydawało :D Wioluś :uklon: :*

 

Jest jeden mały szkopuł, chyba mi wychodzi ósemka na dole :shock: zrobiło sie na dziąsle takie ropne , bolące cuś, od kilku dni mnie ćmiło to, i powoli puchło ale dziś masakra, czuje rope i nie mogę gryżć nic tą stroną, na starość mi zęby rosną :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, zarazilas siè od Agaski teraz uwazaj zeby ciè sraczka nie zlapala. :lol::twisted: Cieszè siè,ze zyjesz ;) a ja czekam na telefon czy mnie klientka wywalila z ^pracy czy nie.Stresa mam trochè.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień niezle się zaczyna :-| Wstałam o 9 (po 6h snu) żle się czując (zawsze żle się czuję jak śpię za krótko albo za długo :? ). Miałam zamiar jechać do Centrum Handlowego bo muszę kupić kilka rzeczy na jutrzejsze zdjęcia, ale nie dałam rady. Okropnie bolała mnie głowa na czole (już lżej, przechodzi), do tego ból brzucha i związane z tym atrakcje :-|Jak mnie cholera jasna zaraziłyście to się wścieknę, bo jutro mam zdjęcia... A propo zdjęć to jestem wręcz przerażona, JUŻ mam ochotę wymiotować z nerwów. Mam tylko nadzieję że nie dostanę derealizacji przez to, bo tego nie zniosę.

Dziś mam plan jechać wieczorem do psychiatry, X specjalnie do pracy wcześniej pojechał.

 

Żle się czuję :cry: Fizycznie i psychicznie. Tak cholernie się boję... Boże...

 

[Dodane po edycji:]

 

I cały dzień sprzątania dziś mam do tego.

 

Wovka- trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc mamy na forum EPIDEMIĘ rzygania i problemów z zębami. Osoby niezarazone proszone sa o nie wchodzenie w ten temat! (kwarantanna!)

 

Tia, poczytałam se na necie o leczeniu kanałowym+ropie+niedziałającym znieczuleniu+posocznicy itp. Na wuj to czytałam :roll: trzymajcie mnie bo się pos***ze strachu :cry: jest sens łyknąć ze 2 paracetamolki przed dentkiem, pomoże to coś na ból?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, wez sobie benzo albo jakies ziolowe tableteczki na uspokojenie.Jutro masz tà sesjè??to dzisiaj zrob sobie dzien tylko dla siebie.i nie mysl tak intensywnie o jutrze,bo niepotrzebnie siè nakrècasz.Moze pospij jeszcze trochè??melisè sobie zaparz,wlàcz sobie jakies komedie dzisiaj albo melodramaty.Zrob sobie popcorna.Nie pij czasem alkoholu,bo jutro zle wypadniesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×