Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Allleee u mnie przeszła burza..., akurat byłam w ośrodku zdrowia, dość ciekawie było, bo jedna pielęgniarka panicznie boi się grzmotów, w ogóle aż lekarze i pielęgniarki powychodziły z gabinetów, bo grzmoty był tak głośne i silne jakby jakiś koniec świata miał być. :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Muszę się z chirurgiem umówić bo ósemka do rwania jak najszybciej(zaj**bie się). To juz dla mnie hardcore całkowity, jak tu się odważyć?

 

To akurat też bym chciała wiedzieć... :evil: Dlaczego zęby mądrości muszą wyrastać? :( Ja tam wolałabym zostać "głupia". :twisted:

 

A ktos wie, czy rentgenik trza koniecznie przed rwaniem 8 robić?

Ta burza to by mogła do nas dojść bo uwieeelbiamy z małzem takie porządne nawałnice. Niestety,ostatnio była 2 lata temu, wczoraj raz zagrzmiało i lekko pobłyskało i się skończyło.

Obiad zeżarty, trzeba się za sprzatanie wziąść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalogowalam sie na allegro :twisted: kupilam ksiàzke i co?i lipa...nie mam zlotowek.a nie mam pojecia jak to dziala kiedy che cos zamowic z zagranicy!!Zadzwonilam wièc do sprzedajàcego,zeby przeliczyl mi te zlotowki na euro,doliczyl koszty wysylki i wyslal...ja zaplace przy odbiorze.Gosciu ma dobrà opiniè wièc mysle ,ze wszystko siè uda. :D

a wogole to dzisiaj nic nie robiè...mam strasznego lenia. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej jestem tu jak to się mówi "żółty":) czyli świeżak jak by ktoś mógł słusznie zauważyć od pewnego czasu przypatruje sie postom i tematom na temat nerwicy lękowej bo jakoś miesiąc temu stwierdzono u mnie tą przypadłość:/. I mam bardzo ważne pytanie w związku z tym. Bo moje objawy oczywiscie sa takie jak wiekszości że te bóle, kołatanie serca, bezsenność( uporałem sie już :) ) itp itd. No ale nadal jedna rzecz mnie niepokoji. Otóż bylem już u psychiatry i dostałem lek o nazwie Mirtagen (nie ma na forum opini stosujących:( ) no ale nadal odczuwam dyskonfort. Chodzi mi główie o to czy przy nerwicy mogą wystąpić jakieś guzki na głowie z tytułu tych objawów. BO ja mam tak od miesiąca taki jeden okragły i od jakis 2 dni większy taki bardziej podłużny. I do diaska nie wiem czy mam sie martwic czy nie bo nigdzie nie wyczytalem czy ktos cos takiego mial. Boli mnie w tych miejsach czasami i przechodzi taki lekki prąd. Dlatego moje pytanie powiedzcie czy to normalne? Psychiatra podszedl do tego olewajaco mówiąc zę to sie nazywa choroba 4 roku u lekarzy i ze to takie złudzenie , moja mama tez mi mowi ze to sa nerwicowe objawy ale ja tam nie wiem bo nikt tego jeszcze nie badał....

 

Mam iść z tym do lekarza żeby znów mnie wyśmiał...? Z góry dziękuje za odpowiedzi;).

 

A co do cisnienia to faktycznie ja tez jakies 4 dni czuje sie bardziej słaby ale to nic dziwnego, łykać witaminki i na którkie spacery:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, za spama dostalam osta.wrzucilam cos za pomocà kogos.I tyle :P

 

len mnie dzisiaj nie opuszcza-ale mi z tym dobrze nawet.Jutro tez wolne i w sobote i niedzielè.Pewnie przewroce chalupè do gory nogami z nadmiaru energii po dzisiejszym leniuchowaniu. :mrgreen:fobia, tak bywa przy odstawianiu lekow.ale za dwa tygodnie,bedziesz jak nowo narodzona :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłam do domu ze zdjęć- od 15.30. Było w porządku o dziwo :smile: Chyba jednak te 1mg benzo zadziałało.

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jesteście super git :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłam do domu ze zdjęć- od 15.30.

No to rzeczywiście Magda ostro pracowałaś. Dopiero w domu? :smile:

 

Dopiero, dopiero... :pirate: Zrobiliśmy ok. 350 zdjęć, z czego musiałam wybrać 15 wspólnie ze stylistką :why: Tak mało...

 

Dobra, spadam z neta, jutro do szkoły...

 

Buzka dla wszystkich :* ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy mega burzę właśnie, aaaale daje :mrgreen: łoj dawno takiej nie było, mam nadzieję, że do 10 przejdzie bo wtedy chciałam wybyć

Noc przespana choć nie powiem, raz się obudziłam tak mnie napier****. a teraz luz ;)

Jedziemy dzis do Łęcznej zrobić "rekonesans"i ogólne porzadki przed przeprowadzka, małżon jutro do nas dojedzie. Także żegnam się na weekend i do zobaczenia po ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też polało zdrowo, trochę pogrzmociło.... Mega burza to nie była.

 

Noc przespana beznadziejnie, ni cholery nie mogłem zasnąć jak trzeba. Teraz taki napięty po tym leżeniu jestem. Zasnąłem chyba koło 5:30, tylko po to, by zaraz obudził mnie brat wstający do roboty... miałem potem jeszcze jedną szansę na porządne zaśnięcie, ale matka i siostra (kurwa ich mać) wszystko spieprzyły. Tak się głośno zbierały na te swoje zakupy, że kur.wa padaka...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba siè dzisiaj ponudzè..malzon w pracy,pogoda beznadziejna,sklepy i urzedy pozamykane (majà dlugi weekend)-niech mi szybko znajdà nowych klientow bo dostanè wscieku macicy ,jak bede siedziec w domu!!!!!!

Co u Was kochani???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ujnia z grzybnią, tak jak u Was pogoda z dupy, szaro buro, zimno cimno, nic tylko sie wyrzygać.

Musze iśc na zakupy, zapłacic rachunki, i obiad upichcic. W tym celu pierwszy raz od 4 dni sie uczesałam :mrgreen:

esprit, ale Wam zazdroszcze tej dzidzi, Gratuluję i żeby zdrowe przedewszystkim było :D

Właśnie dlatego to My kobiety rodzimy, bo Wy faceci to byście na zawał poschodzili w ciaży :lol:

dziś mam jakiś feministyczny humor :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×