Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam tez chce sie dzisiaj tak strasznie spac? Bosh, od rana wkurw taki, ze jakby mi ktos wpadl pod reke, to bym polamala, a teraz to spaaaaaaaaaccccccc... A cisnienie przeciez rosnie.

Za oknem leje. W weekend zapowiadaja nawet podtopienia i pogode ogolnie niebezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze szkoły. Mój kochany ani mnie nie zwiózł, ani nie odwiózł... Zbankrutuję na te taksówki :-| Jedyny plus że czułam się w nich dobrze, choć na początku drogi myślałam, że zaraz spękam :mrgreen: W powrocie było już całkiem dobrze- po prostu jestem zmęczona i chciałam jak najszybciej znalezc się już w domu... Ajj dzisiaj wieczór odpoczywam! Chałupa wysprzątana na picuś glancuś, jutro szkoła na 10.30, tak więc dziś robię nic, o! :smile::roll: Od wczoraj całkiem nieżle się czuję (może jeszcze mnie benzo trzyma?), ale ogólnie po wizycie u psychiatry już się czułam lepiej. Może mi nie trzeba leków, może sama recepta ma na mnie działanie terapeutyczne? ;)

 

Mnie też głowa od rana 'boli' tzn kłuje raz tu, raz tam... :roll: I do tego oczy mnie bolą, prawe bardziej :evil: A w niedzielę mam zajęcia w terenie- WOPR :roll: To chyba wymarznę...

 

Trzymajcie się Kochani :papa:

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. A spać też mi się chce, ale ma prawo... Mało spałam w ostatnie dni.

 

[Dodane po edycji:]

 

P.s. Paradoksy- DZIĘKI naprawdę za zamknięcie mojego tematu! :? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, super ze dalas radè z tà sesjà i szkolà no...jak bèdziesz miala czas i nerwy w normie to pomysl ,nad dzielem dla mnie ok??? :105: mi dzisiaj tylek wymarzl na rybach;ale teraz raczè siè grzancami...wièc jest ok :twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- no widzisz, wyjątkowo te ostatnie dni byłam tak zabiegana że nie miałam czasu żeby jechać sprawdzić te płótna :105: Popatrzę dziś w necie, może coś znajdę, a jak nie to pojadę w poniedziałek z rana do sklepu, w weekend jest zamknięte.

p.s. Ja też dzisiaj wymarzłam, w mojej szkole chyba wcale nie grzeją :evil:

Buziaczki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka

 

he no możliwe że przez pogode.. zawroty głowy mam od października... na początku było tragicznie...ostatnio jest o wiele lepiej ;) dzisiaj akurat mam gorszy dzień... w niedzielę idę na komunię do siostrzeńca obym dała rade...

 

pozdrawiam wszystkich ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anja01, w takich chwilach wlasnie jak zwyczajny, niezwyczajny spacer z kims milym-az chce siè zyc pelnià zycia prawda???jezu filozofia mi siè jakas wlàcza dzisiaj.To chyba ten grzaniec :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Magdaa, spokojnie...mamy czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zadzwoniłem do swojej terapeutki i powiedziałem że okropnie się czuje że pewnie pogoda taka.

A ona do mnie : "A gówno prawda - tłumaczysz sobie wszystko pogodą. Nie wkręcaj się aaa i przypominam ci że we środę się widzimy"

Normalnie kur... zbaraniałem a co ciekawe głowa przestała boleć i poczułem sie dużo lepiej hehehe.

 

Jade po piwko

 

dalszy ciąg reakcji łańcuchowej - teraz wkręciłeś sobie, że czujesz się dobrze więc... piwko time :lol:

 

ah ta sugestia.

____

 

napad niemałego lęku dziś mi się przytrafił. też coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkręciłem tylko dobrze się czuję i już.

A może i tak się wkręciłem - taki to ja mogę być zakręcony zawsze :)

 

no nie? :D

 

bliksa, podobno jak często przebywasz w chat roomie to robisz się blue.

dali więc darowanemu koniowi w zęby zaglądać nie będę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym.. zmieniły mi się plany na dzisiaj. Wstałam wcześnie, miałam jechać na zajęcia ale nie jadę. Mam dziś ruski i niemiecki, ale chyba są dwie wejściówki a ja nie wiedziałam o tym, no i nic nie umiem. I tym oto magicznym sposobem nie mam tam po co jechać, za to muszę w tygodniu szukać babki od ruska i zaliczyć...trzy semestry :roll: W ogóle i na niemcu i na rusku byłam...raz, w tym semestrze. A do tego wszystkie wejściówki zaległe z niemca 29 maja muszę zaliczyć... A propo 29 maja, moje imieniny, a mam egzamin z dwóch lat z anglika... Masakra jakaś.

Także dzień lipa się zaczyna bo nie wyszło mi to co miałam zrobić. Ale za to siadam i muszę zrobić trzy prace zaliczeniowe z innych przedmiotów, więc i tak cały dzień zajęty.

 

Spokojnego dnia Wam życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, no to masz tego zaliczania trochè....nie zazdroszczè :D ja zlapalam katar na wczorajszych rybach 8) jakàs aspirynkè muszè zarzucic.Malz dalej maluje-musi malowac jeszcze raz duzy pokoj,bo jakies plamy powychodzily i szpetnie to wyglàda.a ja nie wiem co dzisiaj robic??obiad na dzisiaj zrobilam wczoraj,sprzàtanie nie ma sensu przy malowaniu.nie mam co czytac cholera,moze jakiegos ebooka sciàgnè?marudzenie mi siè wlàcza dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani znacie jakis adres gdzie mogè sobie sciàgnàc darmowego ebooka??cos mi nie idzie szukanie:same ksiàzki o sukcesie i inne badziewia z tej dziedziny mi wyskakujà.Proszè o pomoc :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum - może poszukaj na www.chomikuj.pl? Jeśli masz tam konto to możesz sobie za darmo ściągać różne e-booki od ludzi. Jeśli nie masz konta to możesz bezpłatnie się zarejestrować. Jak już będziesz mieć tam konto to wpisujesz w googlach ebook chomikuj i na przykład tytuł jakiejś książki albo gatunek no i wyskakują Ci konta ludzi, gdzie możesz tego ebooka ściągnąć. Albo samo ebook chomikuj. Podobnie z piosenkami. ;) Ja ściągam piosenki z chomika. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie w depresji...kto tego nie doświadczył chyba nie zrozumie.. :? ..Systuacja,gdy każde schylenie się,każdy ruch powodują zawroty głowy i ból..22latka czująca się na jakąś setkę z hakiem :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie w depresji...kto tego nie doświadczył chyba nie zrozumie.. :? ..Systuacja,gdy każde schylenie się,każdy ruch powodują zawroty głowy i ból..22latka czująca się na jakąś setkę z hakiem :pirate:

 

A może jednak zrozumie. :? Fatalnie się czuję. Powinnam posprzątać pokój, a nie jestem w stanie tak mnie mdli i mam zaburzenia równowagi, straszną migrenę. Mój organizm wariuje przez te zmiany pogody. :evil: W dodatku mam PMS, więc jestem wściekła i załamana na przemian. Być kobietą, echhh... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, choc nie mam pmsu kochanie,to Cię rozumiem.Po 2,5 latach brania lekow odstawilam je nagle(!).Podobno tego robic nie wolno.Od tygodnia mam rewelacje z żołądkiem,szczękościsk,nocne poty,a za dnia...zawroty glowy,ataki histerii,mdłości, i niedowidze na jedno oko :pirate: Trudno na dzien dzisiejszy powiedziec,czy to objawy choroby (prawdopodobnie),czy to po lekach,czy może w ogole (tfu tfu) umieram :roll:

We wtorek dopiero widze sie z psychem,zobaczymy co powie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×