Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Gozdziki kupisz w spozywczym 8)

 

Ja mam dzis dzien dosc spokojny. Wczesnie wstalam, w miare wyspana nawet. Zjadlam obiad na sniadanie, potem jeszcze dojadalam 2x kanapkami, niedlugo walne sobie kaszke. Zmienilam trotki myszolcowi, bylam na spacerze z psem, odkamienilam wszystkie wylewki od kranow i wbilam level w grze - po okolo 2tyg przerwie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gozdziki kupisz w spozywczym 8)

 

No bez kitu 8) Coś mi mózg wolno działa, chyba od grypy ;):roll: Nie mam mozdzierza... młotkiem utłukę w ścierce... Ale to takimi twardymi cząstkami mam masować dziąsło? Nie rozboli mnie od tego bardziej? Nie pokaleczy? Pozdrów myszolca. Mojemu kotu nie mam jak iść po żarcie, to pewnie by się ucieszył z takiej myszy na obiad :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kotu nie mam jak iść po żarcie, to pewnie by się ucieszył z takiej myszy na obiad

Magda, kotki bywają dość wybredne. Kotek mojej cioci nie ruszy myszy pod żadną postacią, tylko karma dla zwierząt. ;)

juz wymiekam:(((

Głowa do góry, choć wiem, łatwo powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie zostałam gwiazdą TV... programu Uwaga Pirat... niestety nie rejestrowali akurat... po półgodzinnej pogawędce nie na temat w nieoznakowanym radiowozie zostałam ukarana najniższą grzywną... jesu ja zapitalam ostatnio z zawrotnymi prędkościami - przekroczyłam prędkość o 56 km... DD sprawia, że nie odczuwam prędkości :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk- trzeba było się panom milicjantom pochwalić że śmigasz na psychotropach i derealizacji, może by Cię jednak wmontowali do programu :mrgreen: hehe ;) Ze mną kiedyś był mini wywiad na TVN Turbo (miałam takie hobby, że sędziowałam i jezdziłam jako pilot na rajdach samochodowych, w ogóle moją pasją jest motoryzacja).

 

Zjadłam dwa Ibupromy Max, ząb tylko lekko ćmi, ale jednak coś tam nadal czuję. Zaraz idę robić papu na kolację, dziś jajka i parówki na bekonie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, Twoje cisnienie,nie jest zle,uwierz mi.Mialam taki okres w zyciu kiedy nie rozstawalam sie z cisnieniomierzem.Nie nakrecaj siè niepotrzebnie...w chwilach atakow paniki, badz zwiekszonego stresu mozemy nawet osiàgnàc 150/100 albo nawet wiècej.Powiedzial mi o tym moj psycho-ktory jest swietnym i znanym psychiatrà-seksuologiem w Brukseli.jesli potrzebujesz wiecej info-smialo pisz do mnie na Pw :D pozdrawiam mocno. fobia, snilas mi sie na wakacjach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk- trzeba było się panom milicjantom pochwalić że śmigasz na psychotropach i derealizacji, może by Cię jednak wmontowali do programu :mrgreen: hehe ;) Ze mną kiedyś był mini wywiad na TVN Turbo (miałam takie hobby, że sędziowałam i jezdziłam jako pilot na rajdach samochodowych, w ogóle moją pasją jest motoryzacja).

 

Tia wezwali by karetkę z wariatkowa i w kaftanik mnie zapakowaliXD też mnie kręcą wyścigi - ja się jako kiedyś ścigałam i pracowałam jako nawigatorXD echhhh to były czasy.... yechhhhhXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- a może po prostu zapalenie spojówki Ci się zaczyna? :P

 

Agaska- ja też to oglądam, fajny film :mrgreen:

 

Tia wezwali by karetkę z wariatkowa i w kaftanik mnie zapakowaliXD

Ale przynajmniej byłabyś w telewizji :mrgreen:8) A i program mieliby ciekawszy :lol:;)

 

też mnie kręcą wyścigi - ja się jako kiedyś ścigałam i pracowałam jako nawigatorXD echhhh to były czasy.... yechhhhhXD

Więc mamy coś wspólnego :smile: Ja nie pilotuję i nie sędziuję już ojć... Od 2006, czy 2007 roku. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, a moze zatarles albo czyms podrazniles? Systane polecam :) Ja mam znamie barwne w lewym oku i tylko na nie zwracam uwage - obserwuje czy nie rosnie, czy sie nie zmienia, bo wtedy trza wyciac. Pamietac trzeba, ze jest okres pylenia roslin, wiec takie rzeczy z oczami jak przekrwienia beda na porzadku dziennym ;)

 

Pieterek minal.

 

magdalenabmw, ja juz ten film z 5x widzialam, swieeeetny jest. A niedlugo maja puscic Silent Hill i Amityville :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napieralski bedzie z SLD na prezydenta kandydowac. No coz, moj glos juz ma :P

 

A, ten taki przystojniaczek, jeśli dobrze kojarzę? Moja matka też dzisiaj powiedziała, że by na niego dała głos. Siostra jak nic to samo.

Można się z głupiutkich bab podśmiewać, ale w ich szaleństwie jest metoda. Co ci nasi biedni prezydenci mogą więcej, niż ładnie wyglądać? Za granicą się nie liczą, w kraju kompetencji toto nie ma żadnych. Niech się chociaż dobrze prezentują przy wygłaszaniu orędzi w tv. W tym cała nadzieja naszego Narodu. Też bym głosował na Napieralskiego.

A tak zupełnie poważnie, jestem przekonany, że dobra prezencja głowy państwa może przynieść krajowi wiele wymiernych korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napieralski bedzie z SLD na prezydenta kandydowac. No coz, moj glos juz ma :P

 

A, ten taki przystojniaczek, jeśli dobrze kojarzę? Moja matka też dzisiaj powiedziała, że by na niego dała głos. Siostra jak nic to samo.

Można się z głupiutkich bab podśmiewać, ale w ich szaleństwie jest metoda. Co ci nasi biedni prezydenci mogą więcej, niż ładnie wyglądać? Za granicą się nie liczą, w kraju kompetencji toto nie ma żadnych. Niech się chociaż dobrze prezentują przy wygłaszaniu orędzi w tv. W tym cała nadzieja naszego Narodu. Też bym głosował na Napieralskiego.

A tak zupełnie poważnie, jestem przekonany, że dobra prezencja głowy państwa może przynieść krajowi wiele wymiernych korzyści.

 

Ja tam podskoczyłam z radości, że go wystawili ;) Po śmierci Jurka Szmajdzińskiego nie miałam żadnego kandydata a on mi odpowiada. Mślę, że nie ma szans wygrac i raczej by sie nie sprawdził jako prezydent ale bardzo go lubię :mrgreen: Wreszcie nie muszę głosować na "mniejsze zło"tylko na tego co mi naprawdę odpowiada.

A o glosowanie mieliśmy wczoraj ze starym niezłą awantrure :evil: tzn stary mnie wyśmiał, że na Napieralskiego będę głosować, ja się czepiłam Komorowskiego, pózniej poszło o inne bzdurne rzeczy no i nie gadamy ze soba :mrgreen:

 

Rano jak zwykle czuję totalną beznadzieję i zniechęcenie :roll: Do tego miałam póznym wieczorem fantastyczny atak lęku(po obejrzeniu po raz 3 śmierci Amber w Housie :mrgreen: ) więc jak narazie nastrój mam okropny. Jak zwykle powinno przejść za jakąś godzinkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit- a masz tylko lekko zaczerwienione czy masz krew na oku? Zaczerwienienie może mieć dwie przyczyny- zapalenie spojówki (wtedy idzie się do okulisty i daje krople do oczu) albo sobie potarłeś oko za mocno. Natomiast krew (taka mocno czerwona plama na białku) też ma dwie przyczyny- mogłeś gdzieś oko za mocno docisnąć (ja tak raz sobie zrobiłam przez sen, rano się obudziłam z krwią na oku, niestety z białka zdążyła mi się rozlać na żrenicę i popsuło mi to wzrok w tym oku)-okulista, albo tak jak Wiola pisze- nadciśnienie w gałce ocznej, nie mające nic wspólnego z ogólnym ciśnieniem tętniczym.

p.s. Ładny avatar przystojniaku :twisted: (ino żonie nie mów :P:mrgreen: )

 

Co do Napieralskiego... Z wyglądu 'ujdzie w tłumie', nawet nawet, no powiedzmy że ludzki wygląd można zaliczyć na plus, skoro ma nasz kraj reprezentować. Natomiast wybieranie prezydenta ze względu na Pierwszą Damę jest bez sensu :? Młody wiek... ma plusy i minusy. Plusem jest energia, świeże spojrzenie i pomysły, a minusami brak doświadczenia i możliwość, że szybciej mu odbije sodówka niż by odbiła starszemu. Natomiast ja, zanim na kogokolwiek zagłosuję to muszę sobie o nim i o jego partii poczytać. Co by zagłosować na kogoś z kim się zgadzam w temacie polityki, a nie dlatego że 'jest przystojny' - i mam nadzieję, że jeśli wygra to dlatego, że ma dobre plany dla Polski, a nie ładną buzię. Bo wizualnie to mi i Napieralski i Komorowski pasują na prezydenta.

 

Mój dzień nie zaczął się za dobrze... Miałam sen, w którym widziałam bliskie mi osoby zamordowane. I w ogóle sen taki że uchroń Panie Boże! Masakra. Przez tą 'Inwazję' wczorajszą... I w dodatku jak się obudziłam z tego koszmaru to byłam (i jestem) sama w domu. Więc jak łatwo się domyślić - poryło mi beret :?

W dodatku mam kaszel, gardło trochę boli, katar, brzuch boli, ząb lekko ćmi, wszystko mnie boli i nie mam siły... :-|:( A na 16 mam szkołę do 20.45 i zastanawiam się JAK to ogarnąć (a muszę iść)...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mnie ktos uspic ??? Jade dzis na podkarpacie, jutro wesele :why:

Czuje sie jak wyrzygany kot :pirate:

 

Jeszcze sie nie spakowalam, nic nie naszykowalam, i na dodatek nie umiem tanczyc :pirate:

Na poprzednim weselu nadepnelam lasce szpilką centralnie w stope :hide: musiala zejsc z parkietu........ mam nadzieje ze tym razem nie zrobie nikomu krzywdy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×