Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, no to jeszcze ta nieszczesna waga,.. dobrze by było jakbys ważył 58kg , wiem że to nie proste ale dasz rade skoro tyle już schudłeś

a nie myślałeś o siłowni i odżywkach ...

znałam chłopaka który miał posture chłopca co prawda nie miał nadwagi ale wyglądał jak chłopiec i po siłowni i odżywkach jego figura sie zmieniła nie do poznania

Jakby Purpurowy ważył 58 kg to by go wentylator wciągnął :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani ! Również życzę miłego weekendu!

 

Purpurowy, Nie daj się wkręcić w chudnięcie do przezroczystości i faszerowanie odżywkami. Masz dobry sposób na formę. Powolutku, ale skutecznie, to nasz organizm lubi. :smile:

 

cyklopka, Nie wiem, czego bardziej zazdraszczać - kaloryferów, czy kabla? :D

 

Ḍryāgan, Ale pisałeś, że jutro wyjeżdżasz, to co, będziesz czekał na walizkach? :D

 

rolosz, Gratuluję udanego pierwszego tygodnia pracy i kuruj się, mam nadzieję, że na poniedziałek będziesz świeży rześki! :smile: Dziś jest troszkę lepiej?

Misty pije czystka, ale jest wyjechana, więc możesz podpytać się dopiero w niedzielę.

 

tosia_j, Tosiu witaj! :papa:

 

mirunia, Widzę Kochana, że śrubka jest... :D Zakupki z głowy, dziś szalejesz w kuchni z przetworami?

 

Zaraz lecę do pracy. Ale będzie fajnie.

Pogoda ok, pochmurno, ale ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, ładniejszej cery nigdy za wiele ;)

 

mirunia, kosmostrada, czuję się lepiej. Dziś mogę sobie jeszcze pozwolić na lenistwo i nie przemęczanie się ;) Pierwszy raz w życiu jestem chory, gdy za oknem taka ciepła pogoda :bezradny: Jak to z wiekiem wszystko się zmienia :roll:

Nigdy jeszcze nie piłem czystka, ale trzeba przygotować się na jesienne chłody. Znalazłem w necie fajny przepis na syropek z imbirem i kurkumą :D

 

kosmostrada, widzę, że z entuzjazmem idziesz dziś do pracy :mrgreen: To przyjemności w pracy.

 

mirunia, też sączę kawkę. Chory, nie chory- rytuału trzeba dopilnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, z rana lepiej ;) Zafundowałem sobie mocną kurację, by szybko postawić się na nogi :smile: Zobaczymy, z jakim efektem.

Czytałem, że u Ciebie praca mgr idzie pełną parą :brawo:

 

WolfMan Dzień dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, pozytywnie, póki trzymam na wodzy moje nerwicowe myślenie. Te myśli ciągle siedzą w mojej głowie i dają o sobie znać bez przerwy, ale przynajmniej w pracy mogę zająć umył czymś innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, znowu piszesz brednie. I doradzasz Marcinowi coś o czym nie masz pojęcia.

Ja mu nie każe brać sterydów tylko suplementy czyli oďżywki.

Odżywki na masę wytrzymałość i siłę to legalne substancje mobilizujace organizm do wzmacniania i budowania mięśni. Nie są to sterydy anaboliczne które są szkodliwe dla zdrowia.odżywki odpowiednio dobrane i dawkowane mogą znacząco wspomóc w wyrzezbieniu sylwetki są legalnym środkiem wykorzystanym w treningu.

Widziałam zdjęcie Marcina i ma kiepską sylwetkę. Tu ssamo schudniecie nic nie da. Zwłaszcza do wagi 70 kg.. on ma po prostu posture chłopca .pomijam to ze ważył 100 kg i zejście z takiej wagi wiąże się z tym ze skórą nie będzie już tak jedrna pasowaloby chociaż poćwiczyć na siłowni. Tu nie chodzi o to żeby wyglądał jak Pudzian Ale jak facet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, pewnie ze mu zazdroszczę. Też bym chciała zrzucić 20 kg A nawet więcej.

Ale nie moim zamiarem było go dołować tylko napisać szczerze co mógłby zrobić żeby poprawić wygląd.

Sama jak by mi się udało zrzucić 30 kg będę musiała wziąć się za ćwiczenia i bieganie żeby ujedrnic ciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×