Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, a rozmowa przez czat?

pozostaje zmienić ci coś w wyglądzie. żaden irokez i żadna łysina. zapusc włosy jak normalny facet... masz 168 i ważysz 80kg to zdecydowanie za dużo..dalej jest to nadwaga

i zmień styl ubierania.. widziałam kilka twoich fotek i dres mimo że może wygodny to nie jest najlepszy pomysł... z broda wyglądasz ok

Włosy już mam (zapuszczam od 12 lipca) Nad wagą pracuję cały czas. A co do ubierania, to jak wyjeżdżam do miasta na zakupy, albo gdzieś indziej, to wtedy jeansy, dres tylko po wsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no to jeszcze ta nieszczesna waga,.. dobrze by było jakbys ważył 58kg , wiem że to nie proste ale dasz rade skoro tyle już schudłeś

a nie myślałeś o siłowni i odżywkach ...

znałam chłopaka który miał posture chłopca co prawda nie miał nadwagi ale wyglądał jak chłopiec i po siłowni i odżywkach jego figura sie zmieniła nie do poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no to jeszcze ta nieszczesna waga,.. dobrze by było jakbys ważył 58kg , wiem że to nie proste ale dasz rade skoro tyle już schudłeś

a nie myślałeś o siłowni i odżywkach ...

znałam chłopaka który miał posture chłopca co prawda nie miał nadwagi ale wyglądał jak chłopiec i po siłowni i odżywkach jego figura sie zmieniła nie do poznania

Odżywki i siłownia to za wysokie progi finansowe dla mnie. Mam renty z zasiłkiem niecałe 800zł, 400zł oddaję rodzicom, a za resztę muszę kupić paliwo do samochodu (wiem że trudno uwierzyć, ale naprawę tu gdzie mieszkam wychodzi to dużo taniej niż jazda autobusem) więc niewiele zostaje. Na razie wystarczy mi chudnięcie takie jak jest teraz, nie spieszy mi się aż tak drastycznie z zrzuceniem wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, aha rozumiem. a ile Ty masz lat w ogóle?

a jesteś na siłach podjąć prace? bo skoro w Twoim miescie nie ma pracy to może wyprowadzka do Warszawy i wynajecie tam pokoju.

a co ze szkołą policealna do której miałeś iść?

Mam 22 lata. Co do pracy, to rzeczywiście, nie ma żadnej ani u mnie na wsi, ani w najbliższym mieście (w 2005r rynek pracy przestał istnieć) Myślałem nad wyjazdem do Warszawy (tak jak uczynili to wszyscy mieszkańcy mojej okolicy którzy tylko mogli, ale na to też finansowo nie mogę sobie pozwolić, w sensie do pierwszej wypłaty nie miałbym ani na bilety, ani na jedzenie, ani na nic. Stąd też zbieranie puszek, żeby powoli odłożyć na start.

A co do szkoły policealnej, to w moim przypadku bez sensu. Zahamowało by moje spacery zarobkowe, co opóźniło by wyjazd do Warszawy, a tu gdzie teraz jestem zapewniło by mi tylko nic niewarte i nieprzydatne świadectwo ukończenia szkoły policealnej.

Wolę na razie odkładać pieniądze i jak już coś zbiorę na start, to wtedy wyjechać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nowy kuń :smile: A waga to nie jest taka nieszczęsna jak pisze Lusesita Dolores, przy wzroście 168 (tak?) to jakbyś ważył 70 kg to by było naprawdę suuuper.

Zgadza się, 168cm. Na razie planowałem 70kg (według kalkulatorów BMI 71kg to górna granica prawidłowej wagi przy moim wzroście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, a to młodyś. :)

ale odkładanie z tych puszek potrwa kilka jak nie kilkanascie lat.. musisz po 50 albo 100zł odkładać z tej renty.. tak żeby uzbierac na pokój 600zł , żarcie 800zł i bilety 100zł

Z renty też odkładam to co zostanie po opłatach. A puszki nie są takie złe, wychodzi nieco ponad 100zł miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to tak nie do końca z tą szkołą policealna. Zależy jaki kierunek się wybierze. jest masa kierunków po których faktycznie nie ma pracy a są też takie po których praca jest. Ja zanim wybrałam kierunek rozeznałam sie na rynku pracy i w ogłoszeniach. Jest masa ogłoszeń w Krakowie gdzie mnie przyjmą do pracy już w trakcie nauki w szkole.

A co ważne ja prace moge miec na godziny a nie na etat. i pieniążki całkiem przyzwoite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to tak nie do końca z tą szkołą policealna. Zależy jaki kierunek się wybierze. jest masa kierunków po których faktycznie nie ma pracy a są też takie po których praca jest. Ja zanim wybrałam kierunek rozeznałam sie na rynku pracy i w ogłoszeniach. Jest masa ogłoszeń w Krakowie gdzie mnie przyjmą do pracy już w trakcie nauki w szkole.

A co ważne ja prace moge miec na godziny a nie na etat. i pieniążki całkiem przyzwoite.

Rozumiem, ale chodzi o to, że tu gdzie mieszkam po żadnym kierunku nie ma pracy. Więc zamiast uczyć się tutaj i nie mieć pracy, to wolę w tym czasie zbierać na wyjazd do Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, a jak bez leków zobaczysz czerwoną aurę nad swoim dzieckiem, to zrobisz mu krzywdę? Jest to niestety prawdopodobne. Plus to, że mając rentę 600 zł nie stać cię na dziecko, chyba że od razu załatwisz mu adopcję. Karmić go będziesz kostkami rosołowymi? [syf jakich mało - a propos zdrowego jedzenia]. No i będziesz z nim mieszkać razem z ojcem alkoholikiem? No i jeszcze dziecko z całą pewnością może odziedziczyć schizy. Kuźwa pisałem czemu uważam, że niektórzy nie powinni mieć dzieci (mam też siebie na myśli). Nie sztuka urodzić dziecko, sztuka je wychować i zapewnić mu odpowiednie dzieciństwo. Bo właściwie czemu chcesz mieć dziecko, jak sama z sobą sobie nie radzisz i nie masz warunków żeby mu zapewnić dobrą przyszłość?

 

i jeszcze do konca sie nie wie co idzie po genach...jak w moim przypadku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, 58 kg to dolna granica - dobra waga dla skoczków narciarskich, 70 kg - spokojnie przy tym wzroście.

Też nie widzę na horyzoncie żadnych dziewczyn, jestem bardziej doświadczony (level 31), przechorowałem sporą część żywota, trochę przegrałem i co nieco wygrałem.

Obecnie patrzę na to w ten sposób, że może to i dobrze, nie mam za sobą niezapłaconych alimentów i rozwalonych związków, jestem i najprawdopodobniej pozostanę czystą kartą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ja aure widze cały czas. niestety ale to czerwoni mnie atakują a nie ja ich. Ja im nic nie robie tylko ich unikam.

rozumiem że tylko bogaci mogą miec dzieci? a co z tą cześcią społeczeństwa co zarabia najniższą krajową?

nigdzie też nie napisałam że bede je wychowywac sama. mam partnera, teściów i swoją rodzine...

no i musiałabym przeprowadzić się do chłopaka bo nie wyobrażam sobie mieszkac z alkoholikiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, 58 kg to dolna granica - dobra waga dla skoczków narciarskich, 70 kg - spokojnie przy tym wzroście.

Też nie widzę na horyzoncie żadnych dziewczyn, jestem bardziej doświadczony (level 31), przechorowałem sporą część żywota, trochę przegrałem i co nieco wygrałem.

Obecnie patrzę na to w ten sposób, że może to i dobrze, nie mam za sobą niezapłaconych alimentów i rozwalonych związków, jestem i najprawdopodobniej pozostanę czystą kartą :D

Te alimenty to niby dobrze że ich nie ma, ale wiesz, chłop 22 lata i nigdy nawet na randce nie był to też coś nie tak... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ja nie zamierzam miec wiecej dzieci. Na jednym poprzestane. 500+ mnie nie dotyczy ale ciesze sie że PIS takie coś wprowadził. Ale też znam dwie rodziny które zdecydowały sie na kolejne dziecko dzieki 500+

Pewnie nie bede swojego dziecka rozpieszczać ale bede je kochać.

Rozpieszczac beda dziadkowie no i mój partner uwielbia dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×