Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, ja się uczę fragmentów wierszy, bo mi to daje ucieczkę od problemów, znalazłam słowo, którego nie ma w słowniku, a słownik taki, że jedną ręką nie podniosę. Muszę czekać na kolejny świadomy sen, żeby mi się T.S. Eliot wytłumaczył.

 

Nihil Król !!!!!, ale nie będziesz robił konkurencji Królowi Goblinów, Królowi Albanii i Królowi Kalifornijskiemu?!

 

Byłam na tych warsztatach pieśni, jedna była wesoła, jedna smutna, można było popracować z emocjami.

 

Zmęczona jestem jak zwierzę, chociaż aż tak dużo się dzisiaj nie działo, albo przynajmniej było to przyjemne.

 

Biorę ciastka i odpalam Top Model :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siarlek, wszystko kwestią odpowiedniej ilości cukru. Ale na przyszłość polecam śliwki, bo są w sezonie.

 

Dziś jak i ostatnio byłam senna koło 21:00, więc położyłam się wmiarę wcześnie, ale teraz już mam opór jeśli chodzi o przyłożenie głowy do poduchy. :bezradny:

 

W najgorszym razie sięgnę po podręcznik do nauki jazdy, bo nuży sam jego widok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Nastawiłam się, że dziś jednak pośpię i miałam budzik na 7.30. Niestety o siódmej obudził mnie dźwięk smsa... ( aż podskoczyłam, ach ta nerwica... :roll: ) O tyle miło, ze to wiadomość, że moja zamówiona odleweczka jest do odebrania. Zastanawiam się, czy po pracy nie uskutecznić długaśnego spaceru z psem, co by odebrać ( kawał drogi do punktu Ruchu, gdzie mnie paczuszka oczekuje).

Póki co bardzo przyjemna pogoda, widziałam prognozę, że w piątek ma być 25 stopni. :yeah:

Rano, jak wyrzucałam śmieci, zebrałam 18 dorodnych orzechów z mojej leszczyny. :great:

No nic, trzeba popracować... ;)

 

Życzę Wam miłego dzionka!

 

Ḍryāgan, No idzie ku lepszemu, idzie, 4 godziny snu to już coś!

 

Carica Milica, Niech Cię muza Magistrencja dziś nawiedzi! ;)

 

Purpurowy, Owocnych łowów! :smile:

 

wiejskifilozof, Włóż okulary przeciwsłoneczne. 8)

 

J3RZY62, Dzieńdoberek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :DCarica Milica, J3RZY62, :D

 

Nie będę narzekać na funkcjonowanie forum, bo szkoda słów :hide:

 

U mnie gorąco. Nie jestem tym zachwycona. Dzisiaj na dodatek, po nieprzespanej nocy-niestety nadal zdarza się to, nie czuję się najlepiej, ale by zagłuszyć sygnały płynące z organizmu, zabrałam się za krupnik i ciasto ze śliwkami...niedługo wyjmę z piekarnika.

Teraz odpoczywam, bo pojawiły się zawroty głowy...ale co tam, miną chyba.

 

Carica Milica, Kochana Dziewczynko, jaka Ty jesteś dzielna w tym wszystkim, naprawdę obserwuję Cię i podziwiam, nie wątpię, że pokonasz trudności i cel osiągniesz :yeah:

Do szpitala polecam klapki plastikowe i kilka par ciepłych skarpet. Szkoda kapci z futerkiem, bo zbiorą one wszystkie szpitalne świństewka...i raczej będą do wyrzucenia-wiem z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×