Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani!

 

Nie pospałam dziś, nietomnam.

Ale zebrałam się z rańca z futrzakiem na spacer brzegiem morza, tak żeby coś dobrego dla siebie zrobić. Ech, szkoda, że nie mam urlopu we wrześniu - miłe słoneczko, całkiem pusta plaża, szum fal, tylko brać leżaczek, książkę, kawkę i chillować... :105:

Podniosłam dziś pierwszego kasztana, sic!

 

Teraz dziubię w pracy, byle do piętnastej nie zasnąć na biurku. ;) Wspomaga mnie mocna czarna herbata z miętą, bo tradycyjnie już mleka do kawy nie ma. :time:

 

Miłego wtorku życzę!

 

Lusesita Dolores, Będziesz znów źle się czuła, a 20 kilo nie zrobi puff! i nie zniknie, jak odstawisz leki. Trochę pracy trzeba w to włożyć. Iść do poradni, żeby ustawili dietę i konsekwentnie się jej trzymać, ruch i jeszcze raz ruch. Zacząć powolutku jak Purpurowy od spacerów, jak trochę kondycji będzie, zamiast kupowania nowej bluzki wydać kasę na konsultację z dobrym trenerem osobistym i dobrać formę ćwiczeń. To jest czas i samozaparcie, ale efekty są spektakularne, bez szwanku dla głowy.

Chodzisz już do szkoły?

 

Purpurowy, cyklopka, Heloł, co tam u Was, jak się dzionek zapowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy :*********

U mnie po staremu , w nocy sie upocilam jak mops , nie wiem czy po antybiolu czy cholera wie po czym? Moze z powietrza :bezradny:

Mam l4 do konca tygodnia i jutro jade na sciaganie szwow.

Telepawe mialamz ranca , ale juz mija,. zakupy male zrobilam ale jednak wole dni gdy chodze do pracy . Mam zdrowsza glowe wtedy .

 

Dziekuje Dziewczyny za wczorajsze slowa otuchy :**********

 

Carica Milica, Kochana ale zly dzien minie , przeczekac go . :*********

 

kosmostrada, Tez wlasnie mleczyslawa do kawy kupilam i sobie zrobie. Wszystko musze pic letniea taka kawa mi malo smakuje no ale coz ... W niedziele sie przejde na chokolade :105::105: no0 chyba ze zejde to wtedy nie.

 

cyklopka, siuper :yeah: , ja swoim tez lube jezdzic chociaz teraz to rzadko czynie 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, taaaa , taaaa jakos czesto tu pisalas co jesz i raczej chude rzeczy to nie sa. Slodkiego tez nie wolno i na poczatek sie schodzi okolo 300 kalorii mniej od zapotrzebowania , czyli redukcja . I tak sie jest okolo miesiaca a pozniej sie je wg zapotrzebowania kalorycznego . Ale rzeczy zdrowe a nie byle co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dlaczego nie potrafisz zrozumieć ze to przez leki przytyłam!!

Zatrzymały mi przemianę materii i wodę w organizmie

Piersi mam większe bo przez prolaktyne mam w nich mleko!!

Przed szpitalem gdzie faszerowali mnie lekami wažylam 49 kg i jadłam kebaby na potęgę A i tak nie mogłam przytyć!

Zrozum to w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, tez biore leki po ktorych sie tyje --- nawet i do 30 kilo ale ja im nie pomagam w tym i jem jak jem wiec nie utylam jakos za wiele . Poza tym zawsze mozna leki zmienic na takie po ktorych sie az tak nie tyje . Na schize jest sporo lekow wiec mozna cos dobrac kwestia rozmowy z lekarzem prowadzacym . Moje hormony tez zatrzymuja wode w organizmie wiec ja pije pokrzywe i zielona herbate na pozbycie sie tej zbednej wlasnie wody . jakbym jadla co byle tow azylabym zapewne okolo 80 kilo na tych hormonach ktore mam i musze brac , tymczasem waze 59. Przez leki sie moze wzmagac apetyt ale to od nas zalezy co na nim jesc bedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jak w szpitalu podawali mi olzapine to byłam taka głodna ze jadłam suchy chleb byleby coś zjeść.. zatrzymała mi przemianę materii.

Lekarz nie chcę słyszeć o zmianie leków.

Kółko powtarza żebym się wybrała do dietetyka.

A ja byłam w poradni leczenia otyłości.

Dali mi na kartce co mam jeść Ale mnie nie stać na te produkty i od jakiegoś czasu jem tylko jeden posiłek dziennie zazwyczaj jest to obiad..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, to na jednym posilku dziennie bedziesz dalej tyla bo organizm magazynuje tluszcz dlategoz e jeden posilek dziennie to za malo... A nie wiem jakie Ci nawypisywal dietetyk produkty bo ja jem duzo warzyw , chudego miecha , zero tlustych rzeczy , zero bialego cukru. Slodze stewia lub miodem . stewie jak sie kupi starcza na dluuugo. Nie mam za wiele kasy i jakos mnie stac na dobre jedzenie . jak najmniej przetworzone , jajka, miecho z kuraka i warzywa zwlaszcza te sezonowe sa naprawde niedrogie.

 

 

mirunia, Kochana czy ja wiem czy lepiej. Tak sobie ale staram sie poogarniac troche rzeczy w domu i pozniej pojde do rossmana bo potrzebuje dezodorant i papier .Tez mam kawke :) U mnie dzis jeszcze pochmurno ale ponoc ma se rozpogadzac .. Niestety w weekend zas upaly .

Bojam sie tego sciagania szwow jak diabli :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, niestety lekarz się w zyciu nie zgodzi odstawić leki A ja muszę spróbować wszystkiego. Musze koniecznie zjechać z wagą bo za jakiś czas chce zajść w ciążę i nie mogę być taka gruba.

Na razie i tak zostaje ketrel bo bez tego spać nie moge:/

Ważyłam 49kg . Na lekach przytyłam 35 kg

platek rozy, W zasadzie to z chłopakiem jemy naokroglo kurczaka w warzywach z sosem bolognese

Na nic innego mnie nie stać bo mam tylko 650 zl renty

Chce zrobić ta szkołę i iść do pracy jako asystentka stomatologiczna bo nie trzeba pracować na cały etat tylko na godziny i pieniążki są też dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz zbieram się do domku, bo wszyscy wybyli, a ja pilnowałam interesu. :D

 

mirunia, Też dwie kawki zaliczone, a co. ;) Mam głowę do góry, trudno, bo dziś ciężka, ale daję radę. :D To smacznego Kochana, fajny obiadek masz, mogę tylko ślinkę przełykać, bom bezmięsna teraz. ;)

 

platek rozy, Trzymaj się Kochana, jeszcze parę dni i się zagoi! A i ząbek uratujesz. Też jutro będę trzymać kciukasy!

 

Lusesita Dolores, Z tego co wiem, błędem jest jeść tylko jeden posiłek, bo organizm odbiera to jako sygnał - jest krucho i zbiera zapasy spowalniając przemianę materii. Nie wiem, czy miałaś wizytę u endokrynologa, moja mi zaproponowała tabletki na obniżenie prolaktyny ( w razie chęci powrotu do procha), nowej generacji, bez strasznych uboków, bierze się raz w tygodniu 1/4 tabletki, Dostinex chyba. Ja też miałam przy braniu Sulpirydu zatrzymanie cyklu, mlekotok, spowolnienie przemiany materii, zatrzymanie wody, więc wiem, że tak jest. Ale wtedy po prostu mądrze jesz i nie musi być drogo, czy jakieś cuda wianki. Wymaga to trochę czasu, pokombinowania i konsekwencji.

 

Carica Milica, No taki dzień Kochana, ale nie wpadaj w szał perfekcjonizmu z tą magisterką. Wcale może nie jest to takie złe, co napisałaś wczoraj, dziś może tak to oceniasz ze względu na nastrój, moim zdaniem po prostu pisz dalej, korektę zrobisz na końcu. Powodzenia dzisiaj, nie daj się złym myślom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, ja mam na stazu 1200 zl i musze jeszcze porobic oplaty i sama sie utrzymac i jakos sobie radze . Nie kupuje bluzek po 200 zl tylko w ciuszkolandzie za grosze . Ale dosc o tym bo i tak Cie do niczego tu nie przekonamy .

 

kosmostrada, Trzymam sie w kazdym razie staram ale roztyrpana zem jest ... Kochana ciekawam czy perfumki dojda dzis :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, byłam u endokrynologa przepisał eutyrox

Którego już nie biorę bo i tak nie schudłam na tym nic

Tu nie chodzi o samą prolaktyne.

Chodzi o to żeby leki nie zwalnialy mi przemiany materii.

Musze w końcu schudnąć

 

Nie dam rady jeść 5 posiłków dziennie bo jadłam tak . Czułam się opuchnieta miałam pełny żołądek i leki na spanie nie działały przy pełnym żołądku

platek rozy, nie za 200 tylko za 120 zl

Chodzę do ciuszkolandu Ale nic mi się tam nie podoba. Nic. Raz na jakiś czas kupię coś drozszego zazwyczaj w Zarze ale i tak to laduje i krawcowej zeby powiekszyla bo w zarze jest mała rozmiarowka

Najwięcej ubrań kupuję przez allegro za 20, 30 zl

Dostawalam też zasiłek na odzież z mopsu W granicach 150 zl i musiałam donieść fakturę za tę kwotę

Teraz już nie ma zasiłku na odzież tylko na buty

A na odzież dostaje z mopsu skierowanie na odzież używana na osiedlu zielonym

Byłam tam w zeszły piątek i kobieta powiedziała że sama przeglądać nie moge tylko ona będzie przeglądać i mi pokazywać A ja mam stać za ladą i w ten sposób sobie coś wybrać. Nie wiem jakim cudem Ale wybrałam sweter i koszule.

Może zapytaj płatek o to skierowanie na odzież używana z mopsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, ale ja nie chce skierowania na odziez bo moge sobie uszperac cos po 3 czy 7 zl a na to jeszcze mnie stac :) jak nie musze to z ich pomocy nie korzystam bo tez i nie lubie tego robic.A poza tym nie mam czasu jezdzic za tym gdy jestem w pracy .

 

Martwie sie tylko tym ze jeszcze tylko do konca pazdziernika a pozniej znow musze cos wykombinowac. Moze mi sie uda przejsc do innego projektu i znow na jakis czas zalatwic prace tyle ze w innym miejscu by to bylo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×